Rihanna (35 l.) wciąż odczarowuje ciążę! Przyszła mama nie ukrywa swoich ciążowych krągłości, a nawet więcej – chwali się nimi, jak nikt inny! W miniony czwartek barbadoska gwiazda świętowała 5. rocznicę istnienia swojej marki Savage X Fenty.

Ciężarna Rihanna na imprezie o 4 nad ranem

Piosenkarka wzięła udział w kampanii ubrań i akcesoriów, które zostały stworzone od czasu założenia firmy w 2018 roku. Przy czym z dumą pokazała swój rosnący ciążowy brzuszek na zdjęciach, na których uwodzicielsko pozuje na tle np. kserokopiarki.

Post z oficjalnego konta jej marki na Instagramie został opatrzony podpisem: „Chole**, mamy najlepszą szefową”.

Półnaga Rihanna świętuje 5-lecie swojej marki

To nasz dzień urodzin […] Spójrz na najważniejsze momenty z ostatniego #5YearsOfSavageX, w których występuje sama #badgalriri. Pozdro za 5 lat […] dużo więcej przed nami. Pijemy za to (yeah-e-yeah)!

Rihanna szokuje w pierzastej stylizacji ciążowej

W kampanii zostały również zawarte budujące cytaty i Rihannę mówiącą o sukcesie swojej marki Savage x Fenty. Miliarderka wprowadziła na rynek swoją linię bielizny Savage X Fenty 11. maja 2018 roku. Od tego czasu wypuściła na rynek również odnoszącą ogromne sukcesy markę makijażu i przekształciła swoje przedsięwzięcia biznesowe w imperium.

 

Rihanna Fot. BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 Rihanna Fot. The Hollywood JR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum