Gdy wydawało się, że wielowątkowa afera związana z Blac Chyną przycichła, kobieta znów pokazała, co potrafi i rozwścieczyła tym swojego byłego partnera, Roba Kardashiana. Okazuje się, że wyciek seks-taśmy i pobicie przechodnia nie skłoniły Chyny do zmiany swojego zachowania.

Blac Chyna zrobiła TO córce Dream. Chce upodobnić ją do SIEBIE?

Tym razem chodzi o nową fryzurę córki Chyny i Roba, Dream. 29-letnia celebrytka zafundowała dziewczynce różowe włosy. Dziwna metamorfoza, która miała upodobnić młodziutką Kardashiankę do jej mamy, rozwścieczyła Roba do granic możliwości. Mężczyźnie nie chodziło tylko o to, że kobieta traktuje dziecko jak lalkę:

– Rob nie ufa Blac Chynie i kwestionuje jej dobre intencje. Naprawdę się zdenerwował, ponieważ zauważył, że Chyna za pomocą Dream chce zwrócić na siebie uwagę. To on po wielu rozmowach skłonił ją do usunięcia zdjęcia z Instagrama.

– mówi informator magazynu Hollywood Life.

Chynę – znaną z ciężkiego charakteru – nie tak łatwo było przekonać do tego, by usunęła zdjęcie Dream z różowymi doczepami. Dopiero gdy Rob zaczął grozić adwokatem, celebrytka uległa.

Po licznych aferach z byłą partnerką Roba w roli głównej, 31-letni celebryta chce ograniczyć kobiecie prawa rodzicielskie. Czy odważy się na tak radykalny krok? O podobnym rozwiązaniu myśli Tyga, z którym celebrytka również ma dziecko.

Zniekształcona pupa Blac Chyny nie przejmuje się tym, że prawie ZABIŁA człowieka

Uważacie, że Blac Chyna przesadza, a Rob ma powód, by być wściekły? Chyba nie chodzi tutaj wyłącznie o eksces z różowymi włosami, a o głęboko skrywane żale, które po latach wychodzą na wierzch.

Uda im się dojść do porozumienia? Niestety, jak to zwykle bywa – na kłótniach rodziców najbardziej cierpią dzieci.