Robert Gawliński znany z zespołu Wilki. Często koncertował z zespołem, bo na brak fanów nie może narzekać. Artyści, którzy opierali swoje zarobki głównie na koncertowaniu, mają teraz trudny czas. Przez pandemię od marca nie można koncertować albo tylko dla nielicznej publiczności.

Robert Gawliński wyjechał z Polski

Żona wbiła Gawlińskiemu nóż w tyłek

Robert Gawliński nie czekał na pomoc od rządu i nie płakał przed kamerami, że nie ma za co żyć. Postanowił wyjechać z Polski do Grecji.

Zgodnie z pomysłem wiceministra finansów rozpocząłem przebranżawianie się. Zbieram oliwki, zostanę rolnikiem. Właśnie jesteśmy w trakcie naszego pierwszego oliwkobrania. Do tej pory zebraliśmy już osiem worków. Zbieranie mocno daje nam w kość. Trochę wymiękaliśmy – zdradził we „Fakcie” Gawliński.

Robert Gawliński poślubił Monikę 24 września 1987, którą poznał podczas koncertu Madame. Pięć lat po ślubie urodziły im się bliźniaki: Emanuel i Beniamin.

Robert Gawliński jedzie po Dodzie

Monika Gawlińska w Vivie! o swoim długim małżeństwie z Robertem:

Gdyby była recepta na ogień w związku, pewnie ktoś by to opatentował i zgarnął wielką kasę. Myślę, że trzeba się wspierać. Akceptować. Trzeba mieć wspólne zainteresowania, spędzać ze sobą czas – mówiła w magazynie.

Beniamin Gawliński o życiu w rock&rollowej rodzinie

Monika Gawlińska i Robert Gawliński

Monika Gawlińska i Robert Gawliński. Fot. Kurnikowski/AKPA

Robert Gawliński, Monika Gawlińska i Benjamin Gawliński. Fot. Krzemiński Jordan/AKPA