O tym, że aktor weźmie ślub jeszcze w tym roku pisaliśmy kilka miesięcy temu. Tym razem aktualne foto parki i trochę więcej szczegółów 🙂

Jak mówi w wywiadzie dla Twojego Imperium, o rodzinie zaczął myśleć dopiero po czterdziestce. A może po prostu spotkał tę właściwą? Wybranką 43-letniego Roberta Rozmusa jest 30-letnia Ewa Kwiatkowska. Para już szykuje się do ślubu, który ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Zaręczyny były romantyczne, bo ciche i znienacka, podczas pobytu na Sycylii, w dniu urodzin ukochanej. Ślub ma być równie dyskretny, przeznaczony tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół. A później dziecko, o którym już marzy aktor.

Jedno zdaje się tylko ciążyć gwiazdorowi – ludzie bardzo często biorą go za ojca swojej narzeczonej. 13-letnia różnica to być może niewiele, jednak łysinka i siwawy zarost pana Rozmusa zdają się nieco kontrastować z urodą Ewy, która wciąż wygląda jak nastolatka (może dlatego, że jest właścicielką salonu odnowy biologicznej). Jednak – jak to mówią – dziecko odmładza. Jeżeli jeszcze dodać do tego młodą żonę i jej salon SPA to jest szansa, że wkrótce zobaczymy Roberta Rozmusa w kompletnie innej odsłonie.