Russell Crowe (59 l.) był niegdyś hollywoodzkim łamaczem serc, jednak od lat wydaje się, jakby robił wszystko, by nie być atrakcyjnym. A w końcu jest w tym samym przedziale wiekowym, co Brad Pitt, Tom Cruise czy Lenny Kravitz.

Russell Crowe i jego miłość do polskiej drużyny

Laureat Oscara w 2019 roku postanowił, że zmienia wizerunek i zapuścił brodę. Siwa, krzaczasta broda dodawała mu lat, jednak teraz zaprezentował światu swój nowy, świeży look. W sieci pojawiły się komentarze, że australijski aktor wygląda o wiele lepiej i młodziej. A wy jak uważacie?

Aktor wyznał, że nie zgolił brody od 2019 roku, jednak po raz ostatni pokazał gładko ogoloną twarz w 2012 roku, podczas promocji hitowego musicalu „Les Miserables”.

„Od razu o 20 lat młodszy!” jeden z fanów skomentował to na Twitterze.

Russell Crowe ogolił twarz i wygląda młodziej?

Chociaż Russell Crowe nie zdradził, do jakiej roli filmowej się przygotowuje, wiadomo, że ma zagrać prawą rękę Adolfa Hitlera, Hermanna Göringa w filmie „Norymberga”, którego zdjęcia mają wkrótce rozpocząć się na Węgrzech.

Russell Crowe napisał do Kuby Błaszczykowskiego

Oprócz dramatu historycznego zdobywca Złotego Globu ma przed sobą napięty harmonogram: role w filmie Marvela „Kraven the Hunter”, którego premiera odbędzie się w sierpniu, oraz „The Beast in Me”, opowiadającym o zawodniku MMA, do którego zdjęcia mają się rozpocząć tej wiosny.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: