Eizabeth Hurley poślubiła wczoraj Aruna Nayar’a podczas ceremonii na zamku Sudeley w Winchcombe niedaleko Londynu. W piątek odbył sie ślub cywilny, a wczoraj obrzędy religijne.

Goście, w tym Elton John ubrany w niebiesko- biały garnitur, jego mąż David Furnish, Elle Macpherson, Yasmin Le Bon, Valentino, grecki książe Pavlos , projektant butów Patrick Cox, Jimmy Choo, Donatella Versace oraz aktorka Patsy Kensit, będą mogli się bawić cały tydzień. Tyle mają trwać uroczystości na część młodej pary. Odbędzie sie także ceremonia w samych Indiach skąd pochodzi pan młody.

Elizabeth i Arun ubrani byli w stroje Versace, a obraczki wykonała firma Chopard. Elton Jon wykonał podczas ślubu Praise my soul. Ksiądz prowadzący ceremonię zdradził, że zakochani przysięgali sobie miłość słowami starej angielskiej formuły. Mimo to, Hurley nie obiecała być posłuszna mężowi.

Para poznała się przez wspólnych znajomych w 2003 roku. Aktorka opłakiwała wtedy rozstanie z producentem Stevem Bingiem, a Nayar właśnie rozwodził się z włoską modelką Valentiną Pedroni. Od tamtej chwili są nierozłączni.

Elizabeth ujęło m.in. podejście ukochanego do jej synka Damiana. Dziecko od razu zaakceptowało Nayar’a i szybko zaczęło mówić do niego tato. Zresztą nie ma co się dziwić. Biologiczny ojciec Damiana, Steve Bing początko0wo kwestionował swoje ojcostwo, a potem rzadko widywał się z synem.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.