Sandra Kubicka zszokowała wszystkich, kiedy w drugi dzień świąt ogłosiła, że wraz z Aleksandrem Baronem spodziewają się dziecka. Pokazała ciążowe krągłości, a nawet poinformowała o płci malucha. Modelka i gitarzysta spodziewają się syna.

Sandra Kubicka zdradza, ile przytyła w ciąży!

Sandra Kubicka wybrała już imię dla dziecka

Z kolei na początku kwietnia Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub! Na swoich instagramowych kontach opublikowali serie zdjęć ze ślubnej sesji zdjęciowej, na których Sandra błyszczy wzruszona w białej obcisłej sukni, a Baron męsko prezentuje się w czarnym fraku.

Sandra Kubicka wspomina początki ciąży: „Nie mogłam nic jeść, zaczęłam chudnąć, bolało mnie całe ciało”

Teraz pozostaje im tylko czekać na ten wymarzony dzień, czyli narodziny syna. Sandra i Aleksander przygotowali już pokoik dla maluszka oraz zakupili już pierwsze niezbędne sprzęty i ubranka. Okazuje się, że imię dla dziecka też już jest wybrane.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub!

Kubicka w rozmowie z Jastrząb Post nie chciała zdradzić imienia, ale wyznała, że wybrał je Aleksander Baron, a jej się spodobało:

Mamy od lat wybrane imię dla synka. Mam to samo, które chciał Alek i złożyło się idealnie, bo w ogóle nie było dyskusji. Wiedzieliśmy, że to będzie to imię. To jest imię polskie. Takie międzynarodowe. W każdym języku da się je wymówić. Nie wymyślamy żadnych dziwnych imion. Piękne, klasyczne, oldschoolowe imię – przyznała.

Na zdj.: Sandra Kubicka, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na zdj.: Aleksander Milwiw-Baron, Sandra Kubicka, Fot. Niemiec/AKPA

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka