\”Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa\”\”

***

Sara May przyłączyła się do chóru osób krytykujących 2. edycję Top model. Na swoim blogu piosenkarka nie zostawiła suchej nitki na kandydatkach do tytułu najlepszej modelki:

Krytyka i ostre reakcje dotyczące poczynań Wolińskiego, który dotykał biust dziewczyny, żeby rzekomo „ sprawdzić\” jej atuty są oczywiście uzasadnione. To nie jest dobry wzór do pokazywania i naśladowania. Jednak z drugiej strony kobiety na to pozwalają. A niech obmacuje, skoro się dają. Nie mają godności, nie mają zasad i nie potrafią wyznaczyć granicy. To pokazuje jak kandydatki na modelki są tępe. Chcą za wszelką cenę być zauważone i gdyby ktoś powiedział, żeby zdjęły majtki, bo tego wymaga program, to też by zdjęły. One jawnie proszą się „ zrobię wszystko bylebyś pomógł mi odnieść sukces\” – pisze May.

Dalej jest równie ostro:

Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa\”.

Żadna szanująca się dziewczyna nie dałaby się dotykać po biuście obcemu facetowi. To desperatki, które na własne życzenie dają się poniżać. Nie jest mi ich szkoda.

Ma rację?

\"\"
Top Model. Zostań modelką, II edycja, zgrupowanie na Mazurach, fot. TVN / Cezary Piwowarski

\"\"

\"\"
FOTO: © KAPiF