Sarah Jessica Parker nie powinna nosić szpilek
Przez 6 lat pracy na planie Seksu w wielkim mieście Sarah Jessica Parker niemal nie rozstawała się ze szpilkami.
Od 10 lat cały czas biegałam na obcasach – mówi aktorka w wywiadzie dla magazynu Net-a-Porter. – Pracowałam przez 18 godzin na dobę i nigdy ich nie zdejmowałam. Nosiłam piękne buty, jedne wygodniejsze, inne nieco mniej i nigdy nie narzekałam.
Problemy zaczęły się, gdy Parker skręciła nogę w kostce na planie filmu w 2011 roku. 47-letnia gwiazda musiała skonsultować się z ortopedą.
Twoje stopy są zdeformowane – oświadczył lekarz – wspomina aktorka. – Ta kość tutaj… To ty stworzyłaś tę kość. Jej nie powinno tu być – mówił ortopeda.
Lekarz zalecił aktorce większą dbałość o stopy. Od tamtej pory Sarah Jessica unika szpilek, na co dzień wybiera wygodne buty, które dobrze trzymają stopy.
To smutne, bo do tej pory moje nogi nosiły mnie po całym świecie – skarży się gwiazda. – W końcu jednak powiedziały mi: “Wiesz co, jesteśmy zmęczone, możesz po prostu przestać i już nie zakładać na nas tych tanich, niewygodnych butów?”




Fot. © Fame/Flynet
Ta kość to kopyto ma się rozumieć?
uwielbiam ją ! : ))
brzydkie żylaste babsko z długim ryjem
to ty stworzyłaś tę kość hahah to buty umieją mówić? Ona dobrze się czuje? czy ma halucynacje
gość, 11-03-13, 21:24 napisał(a):to ty stworzyłaś tę kość hahah to buty umieją mówić? Ona dobrze się czuje? czy ma halucynacjekolejna gimnazjalistka? czytaj ze zrozumieniem bawole, ortopeda jej to powiedział
Szpetna jest
Tragedia. 2 dolarow niewarta
gość, 10-03-13, 21:09 napisał(a):gość, 10-03-13, 20:24 napisał(a):dziwnie sie ubieraja w tej ameryce:D ona w balerinkach, dziewczynka w rekawiczach:Dona w czapce, dziecko z gołą głowąona w balerinkach i w FUTRZE! :DDD
gość, 10-03-13, 20:24 napisał(a):dziwnie sie ubieraja w tej ameryce:D ona w balerinkach, dziewczynka w rekawiczach:Dona w czapce, dziecko z gołą głową
Jaka ona brzydka. Za co jej placa w tych filmach
dziwnie sie ubieraja w tej ameryce:D ona w balerinkach, dziewczynka w rekawiczach:D
Ma na 100 haluksy
ostatnie zdjęcie urocze 🙂
gość, 10-03-13, 12:47 napisał(a):tanich?????haha, tez mnie to zaskoczylo 🙂
ona musi mieć szkaradne paluszyska u stóp
super kobietka i aktorka a wy popatrzcie na siebie!
Oj tam, na nasza rodzima Smroda też ciężko chora inwalidka a całe życie pomyka na niebotycznych szpilach i ani myśli tego zmieniać
Okropna
tanich?????
Ależ ona brzydka jest. KUŃ!
To dziecko w zielonej czapce wygląda jakby nocowało w kartonie. To jet moda?
kobita jest tak strasznie brzydka ze naprawdę nie ważne jakie ma buty nic jej nie pomoże a łapska pomarszczone jak u 80 letniej babci pewnie od wiecznego głodzenia sie
gość, 10-03-13, 09:31 napisał(a):No właśnie,jest b. żylasta,ma także zdeformowane dłonie.10 lat temu była całkiem do rzeczy… jak sie nie ma grama tluszczu to tak wyglada . Zyly mozna liczyc
Ja mam żylaki jak śliwki od 12 roku życia, nie żyłki tylko wielkie guzy, a przecież nie nadwyrężałam nóg, ani nie nosiłam szpilek. Do żylaków trzeba mieć skłonność, same szpile nie spowodują żylaków jak ktoś nie ma wrodzonego osłabienia żył.
gość, 10-03-13, 05:29 napisał(a):Bzdury. Moja kobieta 18lat tylko na szpilkach, powtarzam delikatnych szpilkach a nie jakis charbolach na obcasie chodzi i jest ok.NOSZENIE SZPILEK ZAKŁÓCA PRACĘ ZASTAWEK W ŻYŁAM I POWODUJE COFANIE SIE KRWI CO POWODUJE ŻYLAKI A TOW SZYSTKO PWOODUJE ZE ZLE PRACUJE POMPA W STOPACH BO INACZEJ JEST CIEZAR CIAŁA PRZENEISIONY! O tym powinni pisać na zeberce a nie ciagle jakeis smieci
noszenie szpilek obciąża serce i POWODUJE ŻYLAKI!!!
Lubię ją. Jakby troszkę przytyła ( tak z 3-5 kg) wyglądałaby dużo lepiej, twarz by jej się wygładziła, a na rękach nie byłoby tak widać żył.
bardzo dziwnie to wygląda gdy kobieta ma na sobie czapkę i futerko a na dole gołe stopy i tylko lekkie balrinki
gość, 10-03-13, 05:29 napisał(a):Bzdury. Moja kobieta 18lat tylko na szpilkach, powtarzam delikatnych szpilkach a nie jakis charbolach na obcasie chodzi i jest ok.Możesz wyaśnić normalnym co oznacza słowo-charbolach???????
Jest mocno przechodzona i aseksualna
wyglądają jakby napadli na CICHOLAND
Ciekawe czy Twoja kobieta nosi 15 cm. szpilki po kilkanascie godzin dziennie codziennie? Ja tez nosze sxpilki na codzien, ale mam prace w biurze to siedze na tylku caly dzien, wiec sie za bardzo w nich nie nachodze.
Bzdury. Moja kobieta 18lat tylko na szpilkach, powtarzam delikatnych szpilkach a nie jakis charbolach na obcasie chodzi i jest ok.
Lubie Sare!!Super babka i fajna aktorka!Na Viva Polska powtarzaja codziennie Sex W wielkim Miescie!Jak niecierpie seriali to ten porostu uwielbiam!Sara jako kobieta nie jest zbyt atrajcyjna bo za chuda i za zylasta!Ale wydaje mi sie ze jest bardzo sympatyczna!A jako Carrie Z Sexu jest rewelacyjna!Pozdrawiam wszystkich fanow i fanki serialu!!Sylwia
No właśnie,jest b. żylasta,ma także zdeformowane dłonie.10 lat temu była całkiem do rzeczy…