Teoretycznie były psiapsiółkami i wszystkie cztery przyczyniły się do sukcesu Seksu w wielkim mieście. W praktyce „przyjaźń” aktorek grających w hicie sprzed lat wyglądała zupełnie inaczej, o czym bez owijania w bawełnę poinformowała wszystkich Kim Cattrall, odtwórczyni roli Samanthy.

Kim Cattrall: Przez Seks w wielkim mieście nie miałam dzieci!

W ubiegłym roku Kim otwarcie wyznała, że na planie Seksu… nie miała żadnych przyjaciółek. Odcięła się od koleżanek i mocno podkreśliła, że nie przyjaźni się z Sarah Jessicą Parker, która zawsze podkreślała, jak bardzo są sobie bliskie.

Kiedy ostatnio odżyły plotki o wznowieniu serii, SJP nie powiedziała „nie”. Z kolei Kim zdecydowanie zdementowała pogłoski, jakoby chciała jeszcze kiedyś trafić na plan kolejnej serii Seksu w wielkim mieście.

Niesnaski i zgrzyty osiągnęły swoje apogeum, gdy Sarah zaczęła opowiadać w mediach o tym, jak bardzo jest jej przykro z powodu śmierci brata Kim (mężczyzna został znaleziony nieżywy w pobliżu swego domu kilka dni temu).

Tego było za wiele dla Cattrall:

Nie potrzebuję twojej miłości ani wsparcia w tym tragicznym czasie @sarahjessicaparker – napisała na swoim Instagramie.

Zaginiony brat aktorki Seksu w Wielkim Mieście nie żyje

Komentarz był jeszcze mocniejszy:

Moja mama zapytała mnie dziś: „Kiedy ta hipokrytka, Sarah Jessica Parker, zostawi cię w spokoju?” Twoje ciągłe wyciąganie boleśnie przypomina, jak okrutna byłaś wtedy i jesteś dziś. Pozwól, że wyjaśnię to bardzo wyraźnie (jeśli do tej pory tego nie zrobiłam): Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Dlatego chcę ci powiedzieć po raz ostatni: Przestań wykorzystywać naszą tragedię w kreowaniu swego wizerunku „miłej osoby” – napisała ostro Kim.