Shakira jest winna rządowi hiszpańskiemu 14,5 mln euro, czyli ponad 66 mln złotych! Piosenkarka w latach 2012-2014 mieszkała w Barcelonie, gdzie unikała płacenia podatków.

Shakira stanie przed sądem! Nie zapłaciła podatku Hiszpanii

Shakira w nowym kolorze włosów! Potwierdziła modę na lata 90.!

To, co w życiu pewne to śmierć i podatki. O tym drugim zapomniała Shakira, która w latach 2012-2014 mieszkała w Barcelonie, gdzie skutecznie unikała płacenia podatków. Teraz hollywoodzka piosenkarka ma stanąć przed hiszpańskim sądem, gdzie będzie się tłumaczyć ze swojego postępowania.

Shakira w BIKINI własnego projektu – ma świetną figurę, a jakie pośladki!

Shakirze pierwszy raz postawiono zarzuty w 2018 roku, ale piosenkarka wypiera się wszystkiego, twierdząc, że w tamtym okresie przebywała na Bahamach, więc nie miała obowiązku płacić podatku dochodowego w Hiszpanii. Hiszpańska prokuratura ma inne zdanie. Twierdzi, że gdy piosenkarka weszła w związek z piłkarzem Gerardem Piqué mieszkała w Barcelonie na stałe, łącznie 6 miesięcy, co obliguje ją do płacenia podatków.

Myślicie, że piosenkarka wygra sprawę w sądzie?

Shakira z Gerardem Pique i synami na wycieczce rowerowej przed epidemią

Shakira z Gerardem Pique i synami na wycieczce rowerowej przed epidemią, fot. MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Shakira, Gerard Pique and their sons Sasha and Milan during the basketball match between FC Barcelona and San Pablo Burgos. Palau Blaugrana, Barcelona, Spain – 10 MAR 2019.

Shakira

Shakira Fot.Forum/Gtres Online