Paulina Drażba od niedawna pracuje w TVP – w Pytaniu na Śniadanie dziennikarka prowadzi cykl rozmów o modzie, zaprasza do siebie gwiazdy i celebrytki.

Ostatnio prezenterka udzieliła wywiadu innej dziennikarce modowej, Gosi Boy. Rozmowa ukazała się na blogu Boy.

Nas zainteresował szczególnie jeden wątek wywiadu dotyczący Natalii Siwiec. Swego czasu celebrytka gościła w studio PnŚ, na rozmowę zaprosiła ją właśnie Drażba.

Siwiec pojawiła się w programie dwukrotnie. Drażba mówi, że nawet ją polubiła, że wydawało się jej, że odkryła w Siwiec fajną dziewczynę.

Tymczasem kilka tygodni po wywiadzie, na Facebooku programu ktoś wkleił inny wywiad z Siwiec. Modelka rozmawiała wtedy z dziennikarzem sportowym.

– Chyba nigdy nie było mi tak przykro – powiedziała Drażba w rozmowie z Boy. – Wtedy ów dziennikarz zapytał Natalię o Pytanie na śniadanie, o to że widział jej dwa wywiady w „PnŚ” i ma wrażenie, że pani, która z tobą rozmawiała albo miała nie najlepszy dzień, albo jest lekko przygłupia. Na co Natalia odpowiedziała: Też miałam takie wrażenie… I wtedy pomyślałam: nigdy więcej nie zaproszę cię na Czerwony dywan! – zamknęła temat Drażba.

Siwiec powiedziała o Drażbie, że ta jest... lekko przygłupia Siwiec powiedziała o Drażbie, że ta jest... lekko przygłupia