Ma zaledwie 21 lat, ale jeździ już trzecim samochodem – audi A3. Mowa o Kubie Wesołowskim, znanym z serialu Na Wspólnej. Po wyjściu z niedawnego seansu filmowego zaprezentował nową bryczkę odwożąc do domu modelkę Karolinę Malinowską, żonę Olivera Janiaka.

– Mam go od jesieni. Uwielbiam szybkie samochody o jak największej mocy – mówi. – Rodzice nigdy nie pomagali mi w ich finansowaniu. Pierwszy samochód renault megane kupiłem jeszcze w klasie maturalnej, 4 lata temu – chwali się młodziutki aktor. – Moje zakupy nie zawsze są może rozsądne, ale cóż – szybkie samochody to moja pasja.
Ta „moc\” później przekłada się na niezbyt bezpieczne sytuacje – np. wypadek, jaki Kuba miał w sierpniu. Swoim sportowym renault Clio jechał – co tu dużo mówić – za szybko. Skończyło się na dachowaniu. Na szczęście ani Kuba, ani pasażerka nie odnieśli obrażeń.

Woli samochody używane, bo – jak twierdzi – na gwarancji mu nie zależy. Woli je tuningować. Tak samo zrobi z nowym audi, aby było szybsze i \”bardziej zrywne\”.

Stać go na to – za jeden dzień zdjęciowy zarabia ok. 1500 zł, a dzięki 9-ciu odcinkom \”Tańca z gwiazdami\” stał się bogatszy o ok. 70 tys. zł.

Sporo jak na 21-latka. A zapowiada się jeszcze lepiej, bo Kuba potrafi zadbać o siebie i swoją karierę.