Dzisiaj miała miejsce premiera nowego filmu dokumentalnego o zespole Jonas Brothers „Chasing Happiness„, ukazujący zloty i upadki zespołu.

Sophie Turner i Priyanka Chopra na ściance

Jonas Brothers tworzą: Nick, Joe i Kevin, ale to o Niku i Joe jest najgłośniej. Szczególnie za sprawą ich związków ze znanymi gwiazdami. Nick Jonas (26 l.) jest ze starszą od siebie o 10 lat modelką – Priyanką Choprą (36 l.), z którą niedawno wziął huczny ślub. Natomiast Joe Jonas (29 l.) tworzy związek z aktorką Sophie Turner (23 l.). Oni również są już po ślubie, jednak postanowili zrobić go po cichu, z dala od zgiełku mediów.

Kevin Joans (31 l.) w 2009 roku poślubił Danielle, która była ówcześnie prezenterką w telewizji. Mają dwójkę dzieci, jednak żyją z dala od zgiełku mediów.

Tak wygląda świeżo upieczone małżeństwo? Z Sophie Turner jest coś nie tak (ZDJĘCIA)

Sophie Turner na ściance pojawiła się w błyszczącej, srebrnej sukience na ramiączka. Jej makijaż bardzo rzucał się w oczy, do jej jasnej karnacji idealnie pasowała ciemna szminka. Wyglądała przepięknie!

Priyanka Chopra  natomiast postawiła na czerń. Jej stylizacja podkreślała kobiece kształty. Mocne wycięcie na nodze i głęboki dekolt odsłaniał sporo ciała. Dekolt pokryty był srebrną siateczką.

Sophie Turner eksponuje POŚLADKI w stroju kąpielowym. Kiepsko to wygląda (ZDJĘCIA)

Mimo że obie dobrze się znają, zdarzają się wspólne wyjazdy na narty, czy luksusowe wakacje na jachcie, obie nie zamieniły ze sobą ani słowa. Nie chciały też pozować razem na ściance. Czyżby niekoniecznie się lubiły? Nic dziwnego, że zdarzają się porównania. W końcu obie są żonami znanych muzyków.

Zdjęcia znajdziecie poniżej. 

Forum/MEGA Priyanka Chopra i Nick Jonas

Forum/The Mega Agency Sophie Turner i Joe Jonas

Forum/The Mega Agency Priyanka Chopra

Forum/The Mega Agency Sophie Turner

Forum/Mega Kevin Jonas i Danielle Jonas

Sonda

poll-violet

Którą wolicie parę?

1

Nick i Priyanka!

2

Joe i Sophie!