Priyanka Chopra Jonas (40 l.) właśnie zaprezentowała ponadczasowy i stylowy look w podróży. Może wydać się to zabawne, ale odpowiedni „zestaw do samolotu” to wyzwanie dla większości kobiet, które cenią sobie styl i wygodę. W sieci znajdziecie mnóstwo trików, inspiracji i porad z tym związanych.

Priyanka Chopra chwali się zdjęciem córeczki

Zaś teraz Priyanka Chopra Jonas pokazała wyczucie stylu w jasnobrązowym zestawie dresowym z kaszmiru, który wybrała na podróż do Indii. Właśnie w New Dehli promuje swój najnowszy serial „Citadel”.

Wygodny dres w neutralnym kolorze połączyła z dużą torbą, czapką z daszkiem i kultowymi już skórzanymi „kapciami” Gucci z futerkiem. 

Priyanka Chopra i jej styl w podróży

Bollywoodzka i Hollywoodzka aktorka miała na sobie buty Gucci, które kosztują ponad 4000 złotych, a także czarna baseballówkę Balmain. Aktorka miała na sobie również okulary przeciwsłoneczne i obszerną torbę. Luźny dres lekko opadał na ramię, co dodawało całości kobiecego seksapilu.

Seksowna Priyanka Chopra kusi nóżką w Londynie

Priyanka Chopra Jonas to jedna z tych gwiazd, które przeszły całkowitą metamorfozę, nie tylko fizyczną, ale i stylu. Aktorka wygrywa w wielu zestawieniach na najlepiej ubraną gwiazdę w Hollywood. Łączy bowiem pokazowe kreacje z połyskujących materiałów ze stylowymi i eleganckimi zestawami, którymi można się inspirować na co dzień.