Kasia Sowińska wie, jak stać się „kimś\”. My właściwie też wiemy… wystarczy pokazywać się GDZIE trzeba i JAK trzeba, oczywiście Z KIM trzeba. Sława gotowa.

Tak zrobiła i Sowińska. Zgodnie z powyższym przepisem bywała na wszelkiego rodzaju imprezach, dbając o stosowny wygląd, tudzież odpowiedni \”przebłysk\” niewielkich piersi. Bywała w towarzystwie Michała Żebrowskiego, Kuby Wojewódzkiego i Kuby Wesołowskiego.

Teraz złowiła znacznie grubszą rybę – jak wyznała jednemu z brukowców, jest związana z Georgem, amerykańskim aktorem mieszkającym w LA. Reszta jest już tajemnicą. Ponoć para zdecydowała, że jest za wcześnie, aby o czymkolwiek opowiadać. Wiadomo jednak, że nie ma lepszej reklamy, niż pochwalić się romansem z hollywoodzką gwiazdą. Podobnie zresztą zrobiła kiedyś Weronika Rosati, która wyznała, że zna \”pewną znaną osobę ze świata filmowego\”.

Wspomnijmy jeszcze raz o nowej pracy Kasi – prowadzi teraz program \”Play MTV\”, w którym prezentuje plotki z życia gwiazd i rozmawia ze znanymi gośćmi.

Powyżej Sowińska na premierze \”Rysia\” prezentuje nową grzywkę i cokolwiek niezimową opaleniznę. Niżej nieco starsze fotki: