Meghan Markle i książę Harry uchodzą za wzorowe małżeństwo. Są uwielbiani przez Brytyjczyków, a księżna Sussexu była chyba najpopularniejszą osobą 2018 roku. To jej nazwisko uplasowało się w czołówce wyszukiwań w Google. Czy aby na pewno w związku książęcej pary wszystko jest takie idealne?

Elżbieta II powiedziała DOŚĆ! Samantha Markle już nie będzie niepokoić Meghan?

Ceniony reporter i specjalista od tematów związanych z rodziną królewską, AJ Benza, nie daje szans związkowi Meghan i Harry’ego. Mężczyzny nie przekonuje nawet fakt, iż małżonkowie spodziewają się dziecka:

Nie sądzę, żeby wielu Amerykanów obchodziła Meghan. Ale kłamałbym, gdybym powiedział, że nikt nie będzie szczęśliwy, jeżeli ich związek zakończy się rozwodem lub jakimś skandalem.

Sceptycznie do związku nastawiona jest także Simone Simmons, przyjaciółka księżnej Diany:

Ich małżeństwo potrwa od dwóch i pół do trzech lat. Nie chcę widzieć, jak on [Harry] będzie cierpiał. […] Jest głową w chmurach, jest zakochany. Harry jest jak wcielenie Diany – tak bardzo wrażliwy jak ona.

– stwierdziła dwa miesiące temu.

Kobieta jest pewna swoich racji:

Popatrzcie na rodzinę Meghan i ludzi, którzy ją naprawdę znajdą. Popatrzcie, co powiedzieli. Nawet ludzie z dysfunkcyjnych rodzin nie są tak bardzo podzieleni. Popatrzcie na jej dwa ostatnie związki. Nie trwały one dłużej niż dwa lata.

Meghan podarowała Kate wyjątkowy prezent na poprzednie urodziny

Myślicie, że związek Meghan i Harry’ego rzeczywiście się rozpadnie? Komentatorzy nie są pozytywnie nastawieni do pięknej Amerykanki. Wynika to z zazdrości, czy troski o Harry’ego?