Steffen Möller aktorem zawodowym nie jest, więc i jego warsztat aktorski jest nieco uboższy pod względem całowania. A może po prostu na planie zachowuje się jak w życiu?

Filmowe partnerki aktora – Monika Obara i Joanna Koroniewska wprost drżą, gdy w scenariuszu czas na scenę całowania. Bo Steffen po prostu nie umie się całować – czytamy w Fakcie.

Wszystko zaczęło się od wątku miłosnego serialowej Małgosi Mostowiak i sąsiada jej brata. Wtedy podobno Koroniewska prosiła twórców serialu o ograniczenie scen pocałunków.

– Mówiła, że całowanie z Möllerem jest bardzo trudne i, przy całej sympatii do aktora, bardzo ciężko znosi jego nieudolne zabiegi – mówi koleżanka aktorki.

Gdy związek serialowej pary skończył się rozwodem, Steffen i Elka, grana przez Obarę, zakochali się w sobie i wzięli ślub. Łączy ich płomienne uczucie, więc nie mogło obyć się bez namiętnych scen. Stały się one istną mordęgą dla aktorki.

– Steffen robi się wtedy sztywny, speszony, zmieszany i za nic w świecie nie potrafi pocałować filmowo, czyli namiętnie i porywająco – zwierza się Monika Obara.

Na zdjęciu Möller z koleżanką z planu Europa da się lubić, Elizabet Dudą.