Irina Shayk – jedna z najpopularniejszych światowych modelek – została uchwycona na ulicach Nowego Jorku w czarnym total looku. Modelka miała na sobie kopertową mini sukienkę reaktywowanej polskiej marki Rage Age. Masywnymi czarnymi botkami przełamała dziewczęcy look, tworząc casualową stylizację osadzoną w aktualnych trendach. Modowego akcentu dodały również białe skarpetki wystające z militarnych botków oraz ciemne okulary.

Wiemy co Irina Shayk robi w Polsce!

Irina Shayk w ubraniach polskiej marki Rage Age!

Irina Shayk zadebiutowała w modelingu w 2007 roku i od tej pory utrzymuje się w czołówce topowych gwiazd. W ciągu swojej kariery pojawiła się na okładkach niemal wszystkich światowych edycji „Vogue”. W ostatnich latach modelka wystąpiła w kampaniach Versace, Calvina Kleina czy Burberry. Na instagramie śledzi ją ponad 18 mln osób.

Irina Shayk w końcu zapytana w wywiadzie o Kanye Westa

Wiosną Irina Shayk została ambasadorką powracającej na rynek marki Rage Age. Wraz ze światowej sławy modelem, Jonem Kortajareną wzięła udział w sesji w Warszawie, zwiastującej powrót na rynek kampanii na sezon wiosna-lato 2022. Legendy branży zapozowały przed obiektywem francuskiego fotografa i reżysera Rémi Lamandé, współpracującego m.in. z Louis Vuitton czy Miu Miu.

Ubrania i dodatki Rage Age są dostępne na platformie internetowej MODIVO.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Szczegóły romansu Kanye Westa i Iriny Shayk. Właśnie to ich połączyło