Sylwester Wilk ogłosił pierwszego stycznia, że się zaręczył. Jego wybranką jest Julia, której nazwiska nie zdradza, bo chce być z dala od show-biznesu. Poznali się na początku tamtego roku przez Internet.

Sylwester Wilk zatrudnił swoją narzeczoną

Sylwester Wilk zaręczył się w Sylwestra. Kim jest jego wybranka?

Julia już latem sprowadziła się do Warszawy z Krakowa, aby zamieszkać ze swoim chłopakiem. Tam grała na pianinie w restauracji – jest absolwentką szkoły muzycznej. W międzyczasie zmienili mieszkanie na większe.

Ostatnio podjęli decyzję, że Julia zrezygnuje ze swojej pracy i zajmie się firmą narzeczonego – Wilk Trenuje. Została menedżerem Sylwestra i w ten sposób sprawy osobiste połączyli z zawodowymi.

Moja narzeczona przejęła wiele pracy ode mnie, na które ja nie mam czasu. Chce skupić się na treningach, moich klientach, z którymi mam dużo zajęć online albo stacjonarnie w domu. Ona będzie odpowiedzialna za kontrakty, pracę biurową – tłumaczy Sylwester.

Para zdradziła, że szykują otwarcie sklepu internetowego, gdzie zaprezentują kolekcje ubrań sportowych dla mężczyzn i kobiet. W tym ostatnim przypadku, to Julia miała ostatnie zdanie. To ona stworzyła najnowszą kolekcję FITNESS, w której uwzględniła potrzeby kobiet wprowadzając nowe produkty dla pań. Myślą przewodnią marki jest jak wiadomo Wilk. Znacie zapewne bajkę Wilk i zając? To na tym motywie oparte jest logo firmy. Kiedy tylko wrócimy do normalności, planujemy event promocyjny, a na nim pokaz kolekcji na żywo.

Zakochany Sylwester Wilk opowiedział nam o ukochanej Julii i ślubie

Sylwester Wilk ma 25 lat, jest zawodowym biegaczem i trenerem. Dał się nam poznać w programie „Ninja Warrior Polska”. Potem swój debiut przeżył także w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie tańczył w parze z Hanną Żudziewicz.