Od samobójstwa Chestera Benningtona, wokalisty Linkin Park, minęło już ponad dwa miesiące. Jego 15-letni syn Draven udzielił wywiadu dla Alternative Nation. Mówi o tym, że nic nie wskazywało na to, że jego tata chce popełnić samobójstwo.

SKANDAL wokół pogrzebu Chestera Benningtona!

Widziałem się z nim tydzień wcześniej i nie zauważyłem ani jednej zmiany w jego zachowaniu. Myślałem, że wszystko układa się świetnie.
Było mi naprawdę ciężko, gdy to się wydarzyło, cały czas zastanawiam się, czy on to planował, bo widziałem go tydzień wcześniej.
Szkoda, że nie dawał znaków, ani że nie rozmawiał o tym. Czasami coś powiedział, ale wiele rzeczy ukrywał. Najpierw się otwierał, a potem zmieniał swoją postawę. W ostatnich czasach więcej ćwiczył, sprawiał wrażenie zdrowego i szczęśliwego, nie wyglądał na kogoś, kto jest w depresji.

Draven powiedział również o tym, jak przeżywa śmierć ojca.

Wolę ją przeżywać w samotności. Większą trudność sprawia mi, kiedy mama stara się mi pomóc, bo wtedy też zaczyna czuć się źle i też płacze. Robi mi się przykro, że jest przeze mnie smutna.

Wiem, że gdybym miał potrzebę rozmowy, gdybym czuł się przygnębiony, mógłbym się do niej zwrócić, jednak czasem łatwiej jest zrobić krok do tyłu.

Wdowa po Chesterze Benningtonie pokazała film nakręcony dwa dni przed śmiercią

Draven udostępnił również krótkie wideo z okazji National Suicide Prevention Week, w którym przestrzegł przed samobójczymi myślami.

Syn Chestera Benningtona o samobójstwie ojca: Zastanawiam się, czy to planował

Syn Chestera Benningtona o samobójstwie ojca: Zastanawiam się, czy to planował

Syn Chestera Benningtona o samobójstwie ojca: Zastanawiam się, czy to planował