Heidi Klum (51 l.) niedawno obchodziła swoje urodziny, a już miała kolejną okazję do świętowania. Jej najstarszy syn Henry (18 l.) właśnie ukończył szkołę średnią. Modelka pojawiła się na uroczystości zakończenia szkoły wraz z mężem Tomem Kaulitzem (34 l.), dziećmi i byłym mężem Sealem (61 l.).

Heidi Klum lansuje fryzurę, którą kochały kobiety na początku lat 2000.

Henry Günther Ademola Dashtu Samuel przyszedł na świat w 2005 roku w Los Angeles i rzadko pojawia się w mediach społecznościowych swoich słynnym rodziców. Młodzieniec prowadzi bardzo prywatne życie z dala od blasku fleszy.

Henry bardzo przypomina swojego ojca Seala i podobnie jak rodzice jest wysoki. Ma już 190 cm wzrostu!

heidi klum

Heidi Klum, Seal i ich dzieci

Heidi Klum ma 4 dzieci ze swoim byłym mężem Sealem: Leni (20 l.), Henry’ego, Johana (17 l.) i Lou (14 l.). Mimo, że Heidi Klum prowadzi bogate życie w social mediach, bardzo chroni prywatność swoich dzieci.

Jej najstarsza córka Leni, której biologicznym ojcem jest włoski biznesmen Flavio Briatore – Seal adoptował ją w 2009 roku. Jej dzieci spędzają także sporo czasu z obecnym mężem Klum, niemieckim muzykiem Tomem Kaulitzem, który uważa się za „dodatkowego tatę” czwórki dzieci. To właśnie on pomogły mu zaplanować jego zaręczyny – niespodziankę.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

seal syn henry