Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko są rodzicami trójki pociech: Konstantego, Aleksandra i Lary. Chłopcy to już nastoletni mężczyźni- mają kolejno czternaście i jedenaście lat. Zaś ich młodsza siostra ma pięć lat.

Karolina Ferenstein-Kraśko przeszła sporą metamorfozę: „Strój jeździecki nie wybacza nadprogramowych kilogramów”

Dzieci Piotra Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko od lat jest zapaloną fanką jeździectwa. Wcześniej zajmowała się tym zawodowo, jednak z uwagi na rodzinę i inne obowiązki, jazda konna została jej największą pasją. Nic dziwnego, że jeździectwem zaraziły się jej dzieci, a przede wszystkim jeden z nich – Konstanty. Ostatnio dumni rodzice świętowali sukces najstarszego syna: 14-latek dostał powołanie do młodzieżowej kadry narodowej w jeździectwie.

Córka Piotra i Karoliny Ferenstein-Kraśko ma niewiarygodnie PIĘKNE włosy!

Tygodnik „Rewia” donosi, że Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko już przygotowują się do wyprowadzki syna, Konstantego. Nie wykluczają, że Kostek będzie chciał rozwijać swoją pasję poza Polską.

Chce być coraz lepszy, ale to może być trudne, kiedy będzie trenował tylko w rodzinnej stadninie. Chciałby posmakować czegoś innego. Dla wszystkich będzie to spore wyzwanie. Piotr nigdy wcześniej nie był w takiej sytuacji, ale na pewno pójdzie synowi na rękę. Wierzy, że fantastyczne relacje, które mieli do tej pory, są solidnym fundamentem na przyszłość  – zdradza w „Rewii” znajomy rodziny.

Piotr Kraśko nie krył dumy z syna i kilka dni temu pochwalił się jego sukcesem na Instagramie. Zdradził, że gdyby znowu miał kilkanaście lat, to chciałby być, jak jego najstarsze dziecko:

No i po dziadku Krzysztofie mamy kolejnego Mistrza Polski w rodzinie, kiedyś już mówiłem, że gdybym miał mieć znowu 14 lat, to chciałbym być jak Konstanty, albo Aleksander, ale teraz to już szał. Brawo Konstanty – napisał Piotr Kraśko.

Córka Piotra Kraśki ma NIETYPOWE marzenie. Zdradziła je Karolina Ferenstein

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Piotr Kraśko z rodziną

Piotr Kraśko z rodziną fot. Baranowski Michał/AKPA