Piotr Kraśko (49 l.) i Karolina Ferenstein-Kraśko (43 l.) są rodzicami trójki dzieci – Konstantego, Aleksandra i Laury. Dziennikarz pochwalił się sukcesem 13-letniego syna i pokazał jego zdjęcie.

Piotr Kraśko kręcący hula-hoop HITEM sieci. Towarzyszyła mu Kinga Rusin

Piotr Kraśko pokazał syna

Piotr Kraśko i jego żona od czasu do czasu publikują zdjęcia z dziećmi. Tym razem mężczyzna dodał na swój Instagram piękny portret syna Konstantego i miał ku temu powód. Otrzymał powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej na przyszłoroczne jeździeckie mistrzostwa Europy. Pasję do jazdy konnej odziedziczył po mamie. Rodzina ma własną stadninę w Gałkowie na Mazurach.

Gdyby nie to, że sam na to ciężko zapracowałeś latami treningów – to powiedziałbym, ze to najwspanialszy prezent na święta. Synku – wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski🐎 Gdybym miał mieć znowu 13 lat – to chciałbym być Tobą👏👏👏🐎 – napisał Piotr.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein postanowili zmienić dziecku IMIĘ. Jak teraz będzie się nazywać?

Internauci gratulują. Widzą też podobieństwo 13-latka do taty.

  • Pięknie napisane ❤️ niestety wciąż istnieją rodzice, którzy nie potrafią być dumni ze swoich dzieci i ich sukcesów, powinni brać z państwa przykład. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów 😊
  • Ale pięknie Pan napisał 😍
  • Cały ładny tato 🤭
  • Ale podobny do taty

Piotr Kraśko zapytał Marinę o torebki, które kosztują parę średnich krajowych

Dołączamy do gratulacji!

Piotr Kraśko z rodziną

Piotr Kraśko z rodziną fot. Baranowski Michał/AKPA

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko

scena z: Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA