Kilka godzin temu do mediów trafiła informacja, że syn Tiny i Ike Turnerów nie żyje. Informację tę potwierdziła Tina Turner na swoim Instagramie.

Syn Tiny Turner nie żyje

Jak podał dziś serwis TMZ, według ich źródeł miejscowa policja otrzymała telefon w czwartek rano od osoby, która powiedziała, że ​​Ronnie jest w domu i ma trudności z oddychaniem. Kilka minut później w ogóle przestał oddychać.

Tina Turner pokazała zdjęcie z pogrzebu syna. Potwierdziła, że to samobójstwo?

Sanitariusze pojechali pod adres w  San Fernando Valley – gdzie osoby postronne próbowały ratować syna Tiny Turner, Ronniego– niestety ich wysiłki nie przyniosły rezultatu, stwierdzono zgon na miejscu zdarzenia.

Obecnie nie jest jasne, co doprowadziło do nagłej potrzeby medycznej Ronniego. Według wielu źródeł wiadomo jednak, że od lat miał problemy zdrowotne, w tym raka.

To już drugi raz, kiedy Tina Turner żegna przedwcześnie swoje potomstwo. Jej starszy syn Craig popełnił w 2018 roku samobójstwo. 

Śmierć 62-letniego Ronniego została potwierdzona przez jego matkę na jego koncie na Instagramie.

„Ronnie, opuściłeś świat o wiele za wcześnie” – napisała piosenkarka. „W smutku zamykam oczy i myślę o tobie, mój ukochany synu”.

Żona Ronniego, Afida Turner, również potwierdziła tę informację na Instagramie. Francuska piosenkarka udostępniła zdjęcia swojej rodziny w poście ze swoim emocjonalnym oświadczeniem.

„Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, tym razem nie byłam w stanie cię uratować. Kochałam cię przez… 17 lat, to bardzo, bardzo, bardzo złe i jestem bardzo zła” – napisała w podpisie swojego postu . „To tragedia, teraz ty, twój brat Craig i twój ojciec Ike Turner i Aline spoczywają w raju… To niesprawiedliwe”.