Kolejne dziecko Hollywood wchodzi na salony, idąc w ślady swoich słynnych rodziców. Syn Umy Thurman (53 l.) i Ethana Hawke’a (52 l.) zagrał właśnie Jonny’ego w serialu Apple TV+, w którym obok niego występują Tom Holland, Amanda Seyfried i Emmy Rossum.

Levon, Hawke (24 l.), bo o nim tu mowa jest młodszym bratem aktorki i piosenkarki Mayi Hawke.

Uma Thurman przyznała się do aborcji

„The Crowded Room” bo taką nazwę nosi serial, w którym gra Levon Hawke, został stworzony przez Akivę Goldsmana, a zainspirowany został powieścią non-fiction z 1981 roku, pt. „The Minds of Billy Milligan”, autorstwa Daniela Keyesa. Serial opowiada historię Danny’ego Sullivana, który został aresztowany za udział w strzelaninie w Nowym Jorku w 1979 roku.

Levon Hawke gra w nowym serialu

Levon Hawke oprócz roli w 10-odcinkowym serialu „The Crowded Room” ma także zagrać główną rolę w westernie „The Thicket” w reżyserii Elliotta Lestera. Jest to filmowa adaptacja powieści Joe R. Lansdale’a pod tym samym tytułem z 2013 roku, w której występują także niskorosły gwiazdor Peter Dinklage i Juliette Lewis.

Uma Thurman opowiada o byciu molestowaną

Widzicie podobieństwo w Levonie Hawke’u do swoich rodziców? Jesteśmy również ciekawi, czy Levon Hawke odziedziczył talent aktorski po swoich słynnych rodzicach.