Kinga Korta w czerwcu 2018 roku urodziła synka Graysona. Udało jej się po długich staraniach zajść w ciążę. Dzisiaj chłopiec ma już prawie dwa latka, a Żona Hollywood często pokazuje go na Instagramie. Na uwagę zasługuje jego ubiór – to mały fashionista!

Kinga Korta pokazała TWARZ synka! Bardzo urósł

Synek Kingi Korty

Kinga Korta bardzo dba o edukację swojego dziecka. Uczy się on trzech języków.

Ja do niego mówię po polsku, mąż po angielsku, a gosposia – Kolumbijka – po hiszpańsku. Już rozmyślamy o kolejnym języku, bo wiemy, że do 6. roku życia dziecko łapie te języki poprzez pierwszy język – studiując psychologię dużo się nauczyłam – powiedziała mama.

Gwiazda programu „Żony Hollywood” dba również o to, aby jej synek miał najlepsze akcesoria i ubrania. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, jakie nosi stylowe nakrycia głowy czy buty. Jego garderoba musi być warta majątek!

Synek Kingi Korty, Grayson z mamą:

Kinga Korta pokazała wózek. Kosztuje majątek!

Kim jest Kinga Korta?

Kinga Korta jest bohaterką reality-show „Żony Hollywood”. Pracowała jako modelka, jest również projektantką ubrań i biżuterii. Swojego męża Cheta poznała w Tajlandii i zamieszkali razem w Stanach Zjednoczonych. O tym, czym się zajmuje jej partner, opowiedziała w rozmowie z „Vivą!”.

Mój mąż prowadzi kilka firm. Jego biznesy związane są z produkcją stali oraz ich importem i eksportem. Jest prezesem i filantropem, od lat udziela się w organizacjach charytatywnych. W przeszłości współpracował z takimi gigantami, jak Deutsche Bank i Morgan Stanley. Wciąż się rozwija.