Kinga Korta, bohaterka serii TVN Żony Hollywood, w czerwcu 2018 roku urodziła synka. Celebrytka i jej mąż długo starali się o dziecko, w końcu ich marzenie się spełniło.

ODCHUDZONA Kinga Korta pozuje z wózkiem. Fani wściekli przez jeden szczegół

Dziś Kinga i jej życiowy partner, Chet, wychowują słodkiego malucha. Grayson skończył już 18 miesięcy i – jak powiedziała dumna mama – zaczyna troszkę dokazywać.

Szczęśliwa mama mówi, że Grayson jest spokojny, uczy się świata bacznie go obserwując. Rodzice już zaczęli wczesną edukację swojego malucha. Kinga zdradziła, że Grayson uczy się trzech języków języków:

Ja do niego mówię po polsku, mąż po angielsku, a gosposia – Kolumbijka – po hiszpańsku. Już rozmyślamy o kolejnym języku, bo wiemy, że do 6. roku życia dziecko łapie te języki poprzez pierwszy język – studiując psychologię dużo się nauczyłam – powiedziała Kinga.

Co się stało z Kingą Kortą? Fani jej NIE poznają!

Korta zdradziła także, że razem z mężem planuje już naukę w szkole ich synka. Ba! Oboje z mężem zaczynają też snuć plany związane z uczelnią, na jaką chieliby posłać swojego jedynaka.

Mamy marzenia – oczywiście, te skryte marzenia każdego rodzica, który życzy dziecku jak najlepiej. No mój mąż zawsze mówił o Yale – on skończył Stanford University, dla niego zawsze byl Yale i teraz tak przebąkuje – zdradziła Kinga Korta.

Kinga Korta pokazała, jak karmi PIERSIĄ swojego synka

Przyleciała do Warszawy z Los Angeles i biega po ulicy z gołymi stopami (ZDJĘCIA)

Kinga Korta z mężem i synek na Instagramie: