Nie wszyscy fani programu Top Model byli zadowoleni ze zwycięstwa Kasi Szklarczyk. Finał nie obył się bez wpadki, która poruszył telewidzów i wywołała niemałe kontrowersje. Szklarczyk w rozmowie z Kozaczkiem opowiedziała o emocjach, które towarzyszyły jej po wygraniu ostatniej edycji show i odniosła się do telewizyjnej wpadki producentów.

Finał Top Model wzbudził KONTROWERSJE! Fani doszukują się teorii spiskowej

Modelka była przygotowana na hejt:

Wszyscy mieli bardzo wyrównane szanse, ja zwyciężyłam bardzo małą ilością głosów, więc liczyłam się z tym, że osoby, które kibicowały innemu uczestnikowi, nie wyrażą jakiejś aprobaty w stosunku do mojej wygranej. Więc byłam na to przygotowana.

Kasia ma świadomość, że błąd techniczny wiele namieszał:

To było też trochę powiązane z tym, że wystąpił tam błąd techniczny, więc się wszystko skumulowało, ale ja cieszyłam się cały czas, żyłam tym, że wygrałam ten program, nie czytałam tych komentarzy, tylko od bliskich osób otrzymywałam informacje, że jakiś tam hejt jest.

Modelka zdradziła także, czy jej zdaniem uczestnicy programów mają szansę na zrobienie prawdziwej kariery:

Wydaje mi się, że zależy od motywacji, bo słyszałam, że niektóre osoby przychodziły do programu – nie mówię teraz o zwycięzcach, tylko o uczestnikach – na przykład dla zabawy, albo dlatego, że się z kimś założyli, że wystąpią w tym programie. Więc wydaje mi się, że to często zależy od motywacji: kto co chce robić i potem kto jak wykorzysta tę szansę. I też czasami od szczęścia.

Patryk Grudowicz OSTRO podsumował finał Top Model! Jest wkurzony

Zobaczcie fotografie Kasi. Myślicie, że uda jej się pobić światowe wybiegi?