Joanna Krupa powoli układa sobie życie na nowo. Zaręczyła się z przystojnym biznesmenem Douglasem Nunesem i już planuje z nim ślub.
Jednak jej były mąż, Roman Zago najwyraźniej nie może przestać o niej myśleć. W Instagramowym wpisie przyznał, że dalej coś czuje do pięknej modelki.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Okazuje się, że relacja Romaina i Joanny przerodziła się w piękna przyjaźń. Mężczyzna cieszy się, że jego była partnerka odnalazła szczęście:

– Rozmawiamy i piszemy ze sobą każdego dnia. Nie tylko udzielamy sobie porad, ale również kibicujemy sobie w osiąganiu kolejnych sukcesów i pełni szczęścia.

– przyznał pełen entuzjazmu.

Wygląda na to, że Joanna wybaczyła byłemu mężowi krzywdy, które jej wyrządził. Miał rzekomo zdradzać modelkę z pięknymi kobietami w swoim klubie. Po oficjalnym zakończeniu 10-letniego związku, świat Joanny legł w gruzach. Zrozpaczona gwiazda przyznała, że kochała go nad życie.

Na szczęście los był dla niej łaskawy i nie musiała długo czekać na nową miłość. U jej boku szybko pojawił się Douglas, który pomógł modelce wyleczyć się z toksycznej miłości. Co więcej, burzliwa relacja Ramoina i Joanny przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Być może to zasługa nowego partnera modelki, który – jak widać – jest wyrozumiały i troszczy się o komfort swojej ukochanej.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Uważacie, że nowy partner jurorki Top Model sprawdzi się w roli męża?