Zosia Zborowska (28 l.), córka słynnego aktora Wiktora Zborowskiego poddała się całkowitemu oczyszczaniu organizmu. Detoks polegał na sześciodniowej głodówce oraz na specjalnym zabiegu, który miał za zadanie usunąć pasożyty z ciała.

Zobacz też: Zosia Zborowska już tak NIE wygląda (FOTO)

Zborowska słynie ze zdrowego trybu życia: jest wegetarianką, nie pije alkoholu, ani nie pali papierosów. Aby ułatwić sobie głodówkę, stosowała medytacje oraz jogę. Cały proces udokumentowała na swoim Snapchacie i Instagramie.

Na instagramie udostępniła zdjęcie z głodówki:

Przeżyłam kolejny (czwarty już!!) 6 dniowy detoks Szambala. Czuję się cudownie, mam mega pozytywną energię i z turbo powerem wracam do Wawy! Płaski brzuch, ale dupa wypukła!

Zobacz też: Zborowska lekceważąco o nauce w szkole Lee Strasberga

Jakby tego było mało, Zosia powiedziała o szokującym zabiegu, który ma usunąć pasożyty z ciała człowieka!

Jak twierdzi celebrytka, po skończonej głodówce należy wykąpać się w gorącej wodzie, dzięki czemu otworzą się pory skóry. W następnej kolejności należy natrzeć mieszaniną mąki i miodu.

Zborowska twierdzi, że po chwili powinny z ciała wychodzić robaki! Pasożyty to włosogłówki, które żywią się węglowodanami z naszego organizmu. Okazuje się, że po głodówce są one tak głodne, że szukają pożywienia na zewnątrz organizmu!

Zobacz też: Unikaj tych diet

Czy zdecydowalibyście się na taką głodówkę?