Od czasu, gdy dowiedzieliśmy się o rozpadzie małżeństwa Piotra Żyły i Justyny Żyły minęło kilka miesięcy. Żona skoczka napisała na swoim Instagramie, że mąż ma kochankę i nie interesuje się dziećmi. Wybuchła głośna afera w mediach.

Justyna Żyła znowu atakuje Piotra: Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą

Piotr w końcu wydał oświadczenie, w którym przyznał, że wyprowadził się z domu, ale nadal ma dobre kontakty z dziećmi.

Ostatnio Justyna zapewniała, że coraz lepiej się dogadują. Okazuje się, że jednak nadal ma ogromny żal do Piotra. Świadczy o tym jej ostatni wpis, w którym oskarża męża nawet o groźby. Wygląda na to, że niedługo zobaczymy dokument w TVN na temat skoczka.

Justyna napisała:

Uprzedzając to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN .
Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłes pobiciem, zastraszaleś,szantażowałeś,przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko …że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ?🤔

Opisuje wyprowadzkę Piotra.

W wyznaczone dni jak powiedziałeś jesteś ojcem reszta cię nie obchodzi ,ze nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach )że wspomniałeś ile razy prosiłam żebyś z mamusia nie przyjeżdżał ,żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał ,żeby nasze dzieci po katach nie spały u twoich rodziców ,ze nie zabierzesz ich do swojego mieszkania bo twoja dziewczyna się nie godzi ,ze pomału z naszego domu wynosisz wszytko i ze w dzień ojca jak Karolinka biegała za Toba z prezentem to ty z Twoja mama uciekaliście z twoimi pucharami.

Justyna Żyła: Od 3 dni czekamy pod męża blokiem. Czekała razem z dziećmi

Tłumaczy, że znów dodaje wpis na Instagramie, bo inny rodzaj komunikacji nie dociera do Piotra.

Panstwo wybacza kolejna prywatę ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media .Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakie kolwiek komunikacji ze strony męża. To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia .Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli.


SZOKUJĄCY wpis Justyny Żyły na temat Piotra

SZOKUJĄCY wpis Justyny Żyły na temat Piotra

SZOKUJĄCY wpis Justyny Żyły na temat Piotra