Wybory prezydenckie odbędą się już w tę niedzielę. Gwiazdy na parę dni przed I turą mobilizują fanów do głosowania na swoich mediach społecznościowych.

Piotr Żyła z żoną Justyna i dziećmi na archiwalnych zdjęciach

Pojawił się nawet spot, w którym wzięły takie nazwiska jak: Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Sokół, Jakub Żulczyk, Marek Kondrat, Borys Szyc, Andrzej Grabowski, Agnieszka Grochowska, Anja Rubik, Aleksandra Popławska i Maja Ostaszewska.

Piotra Żyła – Instagram

Piotr Żyła mógł wcale nie mieć kochanki. Jaka jest prawda?

Piotr Żyła zaszokował dzisiaj fanów na Instagramie. Wspomniał, że zbliżają się wybory i wyznał, że chciałby wystartować… na prezydenta.

Hmmm tak sobie teraz myśle że wybory idą. Może bym se wystartował. Wie ktoś może gdzie to można sie zapisać? – żartuje Żyła.

Wypowiedź skoczka została pozytywnie odebrana przez internautów. Wielu zadeklarowało, że zagłosowałoby na Piotra Żyłę. Z pewnością nie miałby problemu z zebraniem 100 tys. głosów poparcia.  Jest tylko mały problem…. sportowiec ma zaledwie 33 lata, a zgodnie z Konstytucją, ubiegać się o fotel prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej może zostać obywatel, który skończył 35 lat.

Piotr Żyła PRZERYWA MILCZENIE!