Taco Hemingway zbliża się powoli do zakończenia trasy koncertowej „1-800 OŚWIECENIE”, podczas której odwiedzi 6 miast: rozpoczął od Katowic, a zwieńczeniem wszystkiego będzie koncert 22 czerwca na PGE Narodowy.

OMG! Iga Lis i Taco Hemingway się ZARĘCZYLI?

Taco Hemingway i Iga Lis wciąż się kochają

Już od początku trasy, TikTok jest zalany filmami z koncertów, podczas których Taco Hemingway na przykład przemawiał do publiczności. Na jednym z TikToków nagrano, jak mówi ze sceny o Idze Lis, swojej wieloletniej ukochanej.

Zróbcie wielki hałas dla osoby, która zmusiła mnie do skończenia tych rzeczy, dzięki której jestem w stanie żyć normalnie i pisać, być szczęśliwym i to jest moja Igusia. Zróbcie dla niej wielki brawa – powiedział ze sceny we Wrocławiu.

@zuza24740 #1800tour #wroclaw #fyp #foryou #viral #video #tacohemingway ♬ dźwięk oryginalny - zuza2

Taco, a właściwie Filip Szcześniak jest w związku z Igą Lis (córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa) od 2018 roku, czyli już od 6 lat. Para nieprzerwanie tworzy artystyczny związek, pomagają sobie i wspierają się w kolejnych projektach.  To właśnie Iga Lis wyreżyserowała teledysk do singla Taco – Gelato”.

Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis i Natalia Szroeder kibicowali na meczu Polska – Izrael (ZDJĘCIA)

We wrześniu ubiegłego roku pojawiły się plotki o ślubie, po tym, jak Filip Szcześniak rapował w jednym ze swoich utworów: „Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym wеselu w Toskanii?”. Natomiast do dziś nie zauważono u nich pierścionka na palcu.

Iga Lis (18 l.) pokazała pierwsze zdjęcie ze swoim chłopakiem, Taco Hemingwayem