Natalii Szroeder i Quebonafide to jedna z najbardziej tajemniczych par, a zarazem cieszy się największym zainteresowaniem. Obydwoje starają się trzymać związek z dala od blasku fleszy.

Natalii Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder ma dość komentarzy, że jest za CHUDA! Po raz pierwszy zabrała głos

Natalii Szroeder i Quebonafide bardzo rzadko pokazują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Kiedy tylko takowe się pojawi, wzbudza ogromne emocje. Dzisiaj piosenkarka zaskoczyła fanów i opublikowała fotki z koncertu na Openerze, na którym śpiewa z Quebonafide. Na dodatek na jednym z nich całuje się z raperem.

Był to długi i wyjątkowo intensywny weekend. Dziękuje Wam! Łódź, letnisko, dziękuje za wspaniałą energię. 🤍 fot. Michał Grobelny. Gdynia, @opener_festival , dziękuje za ciepłe przyjęcie. – napisała Natalia.

Wokalistka bardzo się otworzyła i wrzuciła nawet nagranie z afterparty jednego z koncertów. Widzimy, że koncert przeniósł się backstage. Na nagraniu można zobaczyć również Taco Hemingway’a i Igę Lis –  w pewnym monecie Filip przytula ukochaną.

AFTERPARTY, KASZËBË 2021 ❤️❤️❤️ PS ogłaszamy konkurs na nazwę dla naszego składu – napisała Natalia.

Natalia Szroeder na UROCZEJ fotce z Quebonafide. „Kto to widział, żeby małpę na barana nosić!”

Co najlepsze w ostatnim czasie pojawiało się wiele plotek, że Natalia i Kuba, jak i Taco oraz Iga się rozstali. Jak widać, u nich wszystko w porządku.