Alicja Bachleda-Curuś (37 l.) to polska aktorka, która robi karierę za granicą. Od wielu lat mieszka w Los Angeles razem ze swoim synem Henrym – jego ojcem jest Colin Farrell. Podczas pandemii przebywa w Kalifornii.

Alicja Bachleda-Curuś chce przylecieć do Polski, a nie może

Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak mieszka w Los Angeles. Dom jak ze świątecznego filmu!

Alicja Bachleda-Curuś ma teraz sporo zmartwień. Jak podaje tygodnik „Na żywo„, chce przylecieć szybciej do Polski, ze względu na zły stan zdrowia taty. Miała odwiedzić kraj na swoje urodziny w maju, teraz ze wszystkich sił próbuje przyśpieszyć lot.

WOW! Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę

Jest wściekła. Pandemiczne obostrzenia znów ograniczyły możliwość podróży ze Stanów Zjednoczonych. A Alicja chciałaby się znaleźć przy swoim tacie Tadeuszu Bachledzie, by wspierać go w chwilach cierpienia. Senior rodu odczuwa bowiem od pewnego czasu wyjątkowo silne bóle kręgosłupa, które nie pozwalają mu normalnie funkcjonować – dowiedział się tygodnik „Na Żywo”.

Alicja Bachleda kupuje dom w Polsce?! Wraca na STAŁE?

Kim jest Tadeusz Jan Bachleda-Curuś?

Tadeusz Jan Bachleda-Curuś (75 l.) – 9 lat temu zachorował na białaczkę. Wówczas aktorka odwołała wszystkie umówione castingi i przyleciała do Polski. Na szczęście trzy lata temu udało się go wyleczyć.

Z zawodu jest geologiem, w latach 1998–2001 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Środowiska i Głównym Geologiem Kraju. Razem z tancerką baletową Lidią mają Alicję i Tadeusza. 

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

Alicja Bachleda-Curuś. Fot. Kurnikowski/AKPA

alicja-bachleda-curus-1

alicja-bachleda-curus

alicja-bachleda-curus-pt-08

alicja-bachleda-curus-pt-04