Alicja Bachleda-Curuś mieszka obecnie w Los Angeles, gdzie z tajemniczym narzeczonym wychowuje syna ze związku z Colinem Farrellem. Para zaręczyła się i niedawno kupiła dom w Meksyku, gdzie urodziła się polska aktorka. Niewykluczone jednak, że Alicja zacznie częściej bywać w kraju. A to za sprawą nowej nieruchomości.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak mieszka w Los Angeles. Dom jak ze świątecznego filmu!

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski?

Jeśli wierzyć doniesieniom „Na żywo”, Alicja planuje zakup nieruchomości u podnóża Tatr. Plan entuzjastycznie przyjął obecny partner Alicji, który gościł już w polskich górach. Dla mamy Henry’ego Tadeusza ważne jest również zdanie ojca dziecka.

Nowy projekt Alicji spotkał się z aprobatą aktora, który podobno regularnie pojawia się z synem w polskich Tatrach. Alicja liczy, że dom w Polsce sprawi, że Colin częściej będzie gościł w Polsce, a co za tym idzie, rodzina Alicji będzie mogła częściej widywać chłopca.

WOW! Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę

Góralski dom Alicji byłby świetnym pretekstem, by Henry spędzał więcej czasu z tatą w Polsce. Dzięki temu Farrell przekonałby się do tego, by chłopiec częściej bywał w ojczyźnie mamy i dziadków – donosi magazyn.

Pomimo planowanego zakupu, Alicja nie zamierza przenosić się do Polski na stałe, a nieruchomość ma stać się domem na wakacje. Alicja posiada już apartament w Krakowie, teraz jednak zamarzyła o skrawku ziemi bliżej natury.

Alicja Bachleda Curuś z partnerem

Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA