Tajemnicza Isis ma duże ambicje
Isis Gee od ogłoszenia listy uczestników Tańca z Gwiazdami jest chyba najbardziej tajemniczą osobą medialną. Wszyscy zastanawiali się: kim ona jest, co robi, skąd wzięła się w takim programie?
Teraz już co nieco o niej wiemy, udzieliła Super Expressowi pierwszego wywiadu. Musicie jednak przyznać, że rzadko odpowiada na pytania tak, by coś więcej się wyjaśniło.
Początkowo redaktor zaznacza, że Isis niezbyt dobrze mówi po polsku. Rozmowa zaczyna się łamanym “dzień dobry\”. Potem nie jest już prowadzona po polsku. Czytamy też: I to były dwa podstawowe elementy naszej rozmowy: tajemniczość i śmiech. Bo Isis bardzo chętnie się śmieje, ale niechętnie dzieli informacjami o sobie i swoim życiu.
– Nawet nie jestem zła na kogoś, kto to wymyślił. To jest tak głupie i nierealne, że aż zabawne – mówi Gee o plotkach, jakoby była mężczyzną. Na pytanie, czy ma chłopaka, jednak nie odpowiada:
– Wszyscy zawsze chcą to wiedzieć. A to jest moja sprawa prywatna i chcę ją zachować dla siebie. Przynajmniej na razie.

Nie chce też zdradzać swojego prawdziwego imienia i nazwiska.
– Wielu artystów występuje pod pseudonimem i nikogo to nie dziwi: Prince, Sting, George Michael. Na pewno przyjdzie moment, że i ja w swojej biografii obok pseudonimu wpiszę w nawiasie prawdziwe imię i nazwisko.
Co mówi o sobie, swoich korzeniach i pseudonimie?
– Mam 33 lata. Urodziłam się 11 października i jestem zodiakalną Wagą – dodaje i mówi, że ma siostrę, która też jest piosenkarką. Jednak i jej nazwisko pozostanie tajemnicą.
– [Rodzice] mieszkają w Seattle, gdzie się urodziłam. Mama już jest na emeryturze, tata jest adwokatem – mówi. Ma też europejskie korzenie: jej babcia i prababcia ze strony ojca pochodziły z Polski, a rodzina mamy od trzech pokoleń mieszka w Stanach, ale pochodzi z Niemiec.
– Imię Isis (po polsku Izyda) zawsze mnie intrygowało, bo w egipskiej mitologii ona była Boginią Matką, liderką. Ja też chcę być liderką. Oprah Winfrey czy Bono wykorzystują swoją sławę, by pomagać ludziom, zmieniają świat. I ja chcę pomagać. (…) Jestem bardzo szczęśliwa, że światowa premiera mojej pierwszej płyty rozpocznie się od Polski. Mam tu rodzinę, bardzo dobrych przyjaciół, wytwórnię.
Nie wygląda źle, jakby się przyjrzeć.
Sobie promuja TzG….
Ja chcę, marze o takich włosach jak ona mana pierwszej fotce. A mam kręcone buuuuuu!
Ehh! Nieznana?? Jak to? Ja słyszałam jej piosenkę na Vvie i For Fun Tv!! I co wy na to?? Ma piękny głos a jak w to nie wierzycie to wejdźcie np. na youtube to będziecie wiedzieć o co mi chodzi! A Że tak wygląda to nie jej wina bo szczerze mówiąc to jest nawet ładna !! Nie wszystkim ludziom wychodzą zdjęcia na cud, miód, malina!!
ma piękne włosy …
tak hexberry, ja też się jej boję;)
gdyby nie to, że ktoś puścił plote, że to facet to w życiu byście tak nie pomysleli, banda hipokrytów
ale photoshop:D
Ze tez wam nie wstyd tak obrabiac d*** komus kogo w ogole nie znacie! Typowe polskie zachowanie… Czasami sie wstydze, ze jestem Polakiem :/ Dajcie kobiecie spokoj. Jesli nie chce o sobie mowic to ma do tego prawo. Jestem lekarzem zajmujacym sie operacjami transseksualistow i na kilometr potrafie rozpoznac taka osobe. Ona jest KOBIETA. Sa pewne rzeczy, po ktorych latwo jest rozpoznac m/k, ale niestety zwykly czlowiek tego w zyciu nie zauwazy. Dajcie jej spokoj i zajmijcie sie swoim zyciem!
ta kobieta wzbudza we mnie lęk Oo
kto to wogle jest do cholery , skad sie wzięła tak nagle????????????????????????????????
bRzydka jest lub bRzydki jest
Nie urażając jej, powiem szczerą prawdę;)Na tych kolorowych fotkach wygląda jak transwestyta, nie oszukujmy się ;p
moim zdaniem plota o tym,ze była facetem wcale nie jest głupia i nierealna- ona po prostu tak wygląda
‘Jestem bardzo szczęśliwa, że światowa premiera mojej pierwszej płyty rozpocznie się od Polski’ PIERWSZEJ??!!przeciez ona podobno wydawala tyle ze w Wielkiej Brytanii
I bardzo dobrze, że nie chce o sobie nic mówić. Nic o niej nie wiedzą, a i tak już jej dokładnie obrobili d..ę.
wygląda jak transwestyta… przynajmniej dla mnie… nie wiem skąd sie nagle wzieła…
właśnie ze względu na nia NIE będę ogladala ostatniej edycji TzG. ŻADNA Z NIEJ GWIAZDA. A już napewno nie polska.I widać że jest transwestyta :] ma totalnie męską twarz.
Aż nie moge na nią patrzec…ale photoshop….
ehe, ehe.. pewnie to jakis sztuczny twor z laboratorium 😀
Bleeee. Brzydki ryj. Photoshop może wsszystko
Ale ma okropne nogi.Mnie ta osoba nie interesuje – wrecz obrzydza.
no dobra, czyli bardzo mało o niej wiemy ale fakt jest taki że to jej nie pomoże w karierze
jeszcze bardziej mnie zaintrygowała jej osoba i życie
A kto to jest w ogóle?
czemu nie chce podac swojego prawdziwego nazwiska i imienia moze serio ma meskie imie !!
niech spada na drzewo..jak dlamnie wydaje sie gorsza od mandaryny…:DDD haha
A ja słyszłam że coś ona niby z Egiptu… haha XD
‘w swojej biografii’ widzę, że ambitne lany ma ta kobieta…
‘w swojej biografii’nonono widzę, że ambitna jest ta Isis…
im wiecej tajemin tym wiekasz ciekawosc, dlatego Izyda ma pewnie w kontrakcie mowienie malo o sobie i robienie “dobrego wrazenia” pozyjemy zobaczymy.
dobrze ma dlugieee nogi przynajmniej bedzie sie ladnie prezentowala przy sambie czy przy rumbie w tancu…
Ciekawe jak on/ona się nazywa.
Wróżę jej romans z odstawionym posłem ‘generałem ’ Maksymiukiem. Już ich widzę razem w Egipcie.
‘Jestem bardzo szczęśliwa, że światowa premiera mojej pierwszej płyty rozpocznie się od Polski’. Jak jakiegoś ’artysty’ od siedmiu boleści nie chce żaden inny kraj, wtedy wpada przypadkiem do Polski. A potem mamy rynek muzyczny, jaki mamy.
boże jakie ma ona duże nogi :O gwiazda jednego sezonu
Taka sensacja i “kariera” na sile – umrze smiercia naturalna ….
co wy pier.dolicie? moze i ma cos z mezczyzny ale jest stuprocentową kobietą! A jeśli chcecie sie dowiedziec o niej cos wiecej to jazda sciagac utwory a nie rozkminiac kto to jest. Słymaszałam jeden,moze nie na swiatoym poziomie ale calkiem przyzwoity.
dziwna jaka typa, tu chce zmieniac swiat, a tu nie chce odac prawdziwego nazwiska…;/
Kurcze, no przecież widać, że coś w jej twarzy jest z mężzyzny….. :/
Kot ja też tak myśle..
ja uważam że jest podejrzany/a…
strasznie dziwnie wyglądają jej nogi, jakby jakieś dwu-metrowe były xD
dziwna z niej osoba :] mam już dość Tańca z Gwiazdami ale chyba obejrzę 1 odcinek nowej edycji, żeby ją zobaczyć;>
dziwna jakas
i tak uważam że jest facetem..