Baron w sobotni wieczór zagrał  z zespołem Afromental na Polsat Hit Festiwalu w ramach koncertu „Debiutowali w Polsacie”. To był wyjątkowy dzień jeszcze z jednego powodu! Gitarzysta poinformował ze sceny, że urodził mu się syn.

Sandra Kubicka URODZIŁA! Jej synek przyszedł na świat jako wcześniak

Sandra Kubicka urodziła

Aleksander Baron poprosił publiczność w Operze Leśnej w Sopocie, by powitała jego syna, Leonarda. A zaczął tak: „Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również

Proszę was o powitanie i zrobienie hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy na świecie Sandry Milwiw-Baron – powiedział Baron.

Cała publiczność rozegrała gromkie brawa i okrzyki. To wydarzenie z pewnością zapisze się na kartach polskiego show-biznesu.

Sandra Kubicka przerwała milczenie po zniknięciu: „Przechodzę najtrudniejszy okres w życiu”

Na drugi dzień Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie film, na którym Alek ogłasza narodziny synka. Pod postem przyznała, że bardzo ją to wzruszyło:

Leoś ma dopiero 10 dni a już jest kochany przez tyle osób. Gdy usłyszałam te krzyki i brawa przeszły mnie ciarki. Dziękujemy za milion wiadomości, smsów, telefonów.. W imieniu naszym i Leonarda. Rośniemy w siłę – czytamy.

Sandra Kubicka o wychowywaniu syna z dala od zgiełku miasta: „Chcę żeby był brudny, w piasku”

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka, fot. ig @sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka