Fotoreporterzy przyłapali wychodzącego z domu Hugh Granta w Londynie, jak namiętnie żegna się ze swoją żoną. Aktor, który przez lata uchodził za jednego z największych amantów kina, złapał żonę za pośladek i czule pocałował. Jak widać, żar w trwającym przeszło 10 lat związku wciąż nie wygasł.

Hugh Grant namiętnie całuje żonę

Wbrew pozorom Hugh, któremu często przypadały filmowe role „kochasiów” w realnym życiu wcale nie jest aż taki lowelasem, choć początek jego małżeństwa można określić mianem   telenoweli.

Przez 13 lat był związany z Elizabeth Hurley, tworząc ikoniczną parę lat 90. Przez pierwsze 5 dekad swojego życia był całkowicie skupiony na swoim życiu zawodowym, by w 2011 roku, rok po rozstaniu z Hurley powitać swoje pierwsze dziecko, Tabithę. Partnerką Granta była wówczas Tinglan Hong i jak sam przyznał, była to wpadka, jednak jak podkreślał wielokrotnie w wywiadach „bardzo szczęśliwa”.

Dawno niewidziany Hugh Grant wsiada do NOWIUTKIEJ fury za 1,5 miliona złotych

W 2012 roku miał już kolejne dziecko w związku z producentką Anne Eberstein. Niestety, kiedy Anne była w ciąży para rozstała się. Hugh znów spotkał Tinglan Hong i ponownie ich spotkanie zaobfitowało w dziecko.

Hugh Grant: „Chciałbym zrobić mi i Julii Roberts ohydny rozwód”

Tym sposobem we wrześniu 2012 roku urodził się pierwszy syn aktora – John Mungo Grant, a trzy miesiące później kolejny – Felix Chang Hong Grant. Ostatecznie Hugh Grant wrócił jednak do Anne i para pozostaje w związku do tej pory. Doczekali się także kolejnej dwójki dzieci, której tożsamość skrzętnie ukrywają. W 2018 Anne i Hugh wzięli  ślub. 

EXCLUSIVE: Hugh Grant, 61, kisses his gym gear-clad wife Anna Eberstein, 42, and gives her a cheeky pat on the bottom as she greets him in west London.
19 May 2022,Image: 692691096, License: Rights-managed, Restrictions: NO United Kingdom, Model Release: no, Pictured: Hugh Grant Anna Eberstein, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE:  Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. Forum

Fot. Forum