„Notting Hill” to jeden z najpopularniejszych komedii romantycznych z 1999 rok, w reżyserii Rogera Michella. W roli głównej zagrali Julia Roberst i Hugh Grant. Ostatnio film powrócił na platformę Netflixa, co pokazu, że nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Anna Wendzikowska w rozmowie z nami powiedziała, że „miłością pierwszą” kocha Notting Hill.

Hugh Grant o Notting Hill

Hugh Grant został po raz drugi tatą!

Hugh Grant w wywiadzie udzielonym poprzez Twitterze na temat swojego nowego miniserialu HBO „The Undoing” odpowiedział na pytanie, co może skłonić go do ponownego nakręcenia komedii romantycznej.

Chciałbym nakręcić kontynuację jednej z moich własnych komedii romantycznych, która pokazuje, co wydarzyło się po zakończeniu tych filmów. Naprawdę, aby udowodnić okropne kłamstwo, w jakim byli żyli, że było to szczęśliwe zakończenie. Chciałbym zrobić mi i Julii ohydny rozwód, który przebiegał z naprawdę drogimi prawnikami, dziećmi uwikłanymi w przeciąganie liny, zalewaniem się łzami. Psychologicznie naznaczony na zawsze. Z przyjemnością zrobiłbym ten film – zdradził aktor.

Nothing Hill

JULIA ROBERTS i HUGH GRANT. Fot. Mary Evans Picture Librar / Forum

Hugh Grant powoduje obrzydzenie

Hugh Grant w ciągu swojej dziesięcioletniej kariery zagrał w wielu udanych komediach romantycznych m.in. „Cztery wesela i pogrzeb„, „Bridget Jones„, „To właśnie miłość” i „Dwa tygodnie na miłość„.

Hugh Grant i Julia Roberts

Film, „Notting Hill”. Fot. NG Collection / Interfoto / Forum

Hugh Grant z żoną Anną Elisabet Eberstein. Fot. Forum, Backgrid USA