Katarzyna Sokołowska od lat działa prężnie w branży modowej jako reżyserka pokazów mody. Odkąd została jurorką „Top Model” weszła także do show-biznesu.

Katarzyna Sokołowska pokazała urocze nagranie z dzieckiem. Zobaczcie, jak związuje włosy w domu

Katarzyna Sokołowska świętuje 50 urodziny na wakacjach

Ostatnio wyjątkowo głośno było o Katarzynie Sokołowskiej za sprawą zajścia w ciążę dzięki metodzie in vitro i to w wieku 49 lat. Można zauważyć, że macierzyństwo ją bardzo uszczęśliwiło i można stwierdzić, że przechodzi drugą młodość.

Teraz reżyserka pokazów mody obchodziła 50. urodziny. Z tej okazji po raz pierwszy wybrała się na zagraniczne wakacje z 7-miesięcznym synkiem i partnerem Arturem Kozieją.

Katarzyna Sokołowska na pierwszych zagranicznych wakacjach z dzieckiem. Pokazała uroczego IWO

Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z celebrowania 50 urodzin na Instagramie. Ukochany Katarzyny o wszystko zadbał, aby czuła się wyjątkowo i zapamiętała na długo ten dzień. Po opisie widzimy, że Artur Kozieja stanął na wysokości zadania:

Najpiękniejsze Urodziny Świata! Kochani, nie jestem w stanie podziękować wszystkim osobiście za tysiące wspaniałych życzeń! Czuję tę energię do dziś i jeszcze raz mówię DZIĘKUJ. Pozdrawiam Was wszystkich najcieplej jak potrafię z mojego Końca Świata – czytamy.

Kasia Sokołowska spaceruje z wózkiem własnego projektu (ZDJĘCIA)

Katarzyna Sokołowska, SK:, , fot. AKPA

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Katarzyna Sokołowska wróciła już do formy po porodzie! Zaprezentowała się w neonowo-zielonej sukience

Katarzyna Sokołowska, fot. AKPA