Katarzyna Sokołowska to znana reżyserka pokazów mody i jurorka w programie „Top Model”. Na początku 2022 roku podzieliła się z fanami radosną nowiną. Przekazała, że wraz z partnerem Arturem Kozieją spodziewają się pierwszego dziecka!

Katarzyna Sokołowska pokazała synka Ivo. Maluch rośnie jak na drożdżach!

Wzruszająca historia Katarzyny Sokołowskiej

Znana ze swojej ciężkiej pracy Katarzyna Sokołowska ma jednak za sobą bardzo długą drogę, związaną ze staraniem się o ukochane potomstwo. Już kilka lat temu reżyserka pokazów otwarcie mówiła, że marzy o tym, by zostać mamą. Spełnienie tego marzenia wiele ją kosztowało. Nie tylko stresu, ale przede wszystkim zdrowia i emocji.

Katarzyna Sokołowska promuje wózki dziecięce w bomberce. 50-letnia mama wygląda obłędnie!

W rozmowie z magazynem „Ciąża i dziecko” wyznała, jak wyglądała jej historia przed macierzyństwem.

Ta droga była bardzo długa. W momencie, gdy zdecydowałam się na macierzyństwo, okazało się, że nie jest to proces, który tak szybko można przejść. Stanęliśmy przed wyzwaniem, jakie dotyczy wielu par. Przeszliśmy wiele badań i zaczęliśmy starać się o dziecko. Odbyliśmy wiele wizyt u wspaniałych lekarzy, konsultacji itp. Wszelkie próby spełzały na niczym, aż do chwili, gdy naturalnie zaszłam w ciążę. Niestety nie udało się jej utrzymać i poroniłam. – wyznaje Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska pokazała się bez makijażu! Takich reakcji się nie spodziewała…

W dalszej części rozmowy przyznała, że dzięki podjęciu decyzji o in vitro, udało jej się spełnić marzenie i została mamą!

W tym okresie nie miałam już czasu na kolejne lata naturalnych prób, dlatego podjęliśmy decyzję o in vitro. Weszłam zatem na kolejną ścieżkę, która również nie była krótka. W tym przypadku mieliśmy wiele prób zakończonych niepowodzeniem, do chwili, w której się udało. – opowiada reżyserka pokazów mody

Teraz na swoich mediach społecznościowych, często udostępnia piękne chwile spędzane z synkiem.

Katarzyna Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Sokołowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Sokołowska,  fot. Kurnikowski/AKPA