Taylor Lautner (30 l.) i jego długoletnia dziewczyna Taylor Dome (24 l.) pobrali się w winnicy Epoch Estate Wines, niedaleko Paso Robles w Kalifornii, w piątek wieczorem, dokładnie rok po zaręczynach.

Selena Gomez umawia się z Taylorem Lautnerem?

Para powiedziała sakramentalne „tak” chwilę przed zachodem słońca, w otoczeniu około 100 najbliższych przyjaciół i rodziny. Na zdjęciach widać, jak nowożeńcy trzymali się za ręce, całowali się i pozowali z gośćmi do ślubnych zdjęć.

Podczas ceremonii Taylor Dome wyglądała pięknie w zwiewnej białej sukni z koronkowymi aplikacjami, a Taylor Lautner wyglądał elegancko w czarnym smokingu i lakierkach.

Taylor Lautner ożenił się z Taylor Dome

Para została po raz pierwszy przedstawiona sobie w 2018 roku. Taylor i Taylor niemalże od tamtego czasu są nierozłączni. W 2021 roku ogłosili zaręczyny. Taylor Dome jest dyplomowaną pielęgniarką i pracuje w służbie zdrowia.

Taylor Lautner został zmuszony do opowiadania o związku z Taylor Swift

Wcześniej, aktor „Zmierzchu” był związany z kilkoma innymi gwiazdami, w tym Taylor Swift, z którą spotykał się w 2009 roku. Następnie Taylor Lautner był w związku z m.in. Lily Collins, Marie Avgeropoulos i Billie Lourd. Z każdą z nich poznał się na planie produkcji, w których oboje się pojawili.

Taylor Lautner Fot. Marcel Thomas / Zuma Press / Forum