Swoją miłość do biżuterii i zegarków marki Calvin Klein od lat udowadnia wiele gwiazd, zarówno z zagranicy, jak i naszego polskiego podwórka. Nic dziwnego – projekty są wyraziste i jednocześnie minimalistyczne, przez co pasują do mnóstwa stylizacji. W tym sezonie serca wszystkich podbiła nowa linia personalizowanych zegarków, których wygląd można modyfikować w zależności od gustu i potrzeb.

Dokładniej mówiąc chodzi o zestaw zegarków z linii #mycalvins, w którym znajduje się zegarek i dwie bransoletki. Absolutnie nowatorski pomysł personalizacji polega na tym, że możemy odpiąć tarczę zegarka i samodzielnie zmienić pasek. Fajne, prawda?

Co więcej, zmienić można też metalowe blaszki z grawerem CALVIN KLEIN lub LOVE. Dzięki zatrzaskom całość trzyma się bardzo solidnie, a jednocześnie bardzo łatwo można odpinać i wpinać poszczególne elementy. Same przetestowałyśmy!

W zestawie znajdują się trzy skórzane paski w różnych zestawieniach kolorystycznych: szara tarcza ze srebrnym, błękitnym i pastelowo różowym paskiem, biała tarcza z żółtym, czerwonym i niebieskim paskiem oraz czarna tarcza z białym, granatowym i zielonym paskiem.

Już na pierwszy rzut oka widać, że zegarki idealnie sprawdzą się nie tylko w letnich, festiwalowych stylizacjach. Z powodzeniem można je nosić w niemal każdym zestawieniu, przez cały rok.

 

Materiał promocyjny