Emma Stone (30 l.) ma na swoim koncie Oscara. Aktorka ma szczęście do dobrych ról. Teraz przygotowuje się do zagrania Curelli Demon w najnowszym wydaniu 101 Dalmatyńczyków. Rzadko pojawia się w towarzystwie ukochanego, i nie udziela wywiadów na tematy prywatne. Jednak spostrzegawczy fotoreporterzy zauważyli nową biżuterię na palcu aktorki.

Gdy Emma Stone weszła do pokoju, JLaw ostentacyjnie go opuściła

Aktorka Emma Stone wyszła za mąż?!

Emma Stone ma idealną karierę. Zdobyła najważniejszą nagrodę, czyli Oscara, występuje w naprawdę dobrych filmach a każda jej rola jest doceniania zarówno przez krytyków jak i fanów. Stone stroni od skandalów a na tematy prywatne wypowiada się bardzo rzadko. Aktorka nie ujawnia, z kim się spotyka jednak wiadomo że romantyczne uczucie połączyło ją z Dave’m McCary’m.

Tego dnia Emma miała na sobie prosty zestaw wpasowujący się w styl londyńskich ulic. Aktorka założyła gruby musztardowy sweter, na to dżinsową kurtkę, czarne spodnie przylegające do ciała i wygodne kowbojki na małym obcasie. Stone z dodatków postawiła na czapkę przywodzącą na myśl te, które noszą osoby jeżdżące konno. Aktorka zrezygnowała z standardowej torebki na rzecz materiałowej torby. Największą uwagę fotoreporterów przykuła nowa biżuteria na palcu Emmy. Czyżby aktorka postanowiła iść za pomysłem tajemniczego ślubu Cary Delevigne i Ahley Beson?

Kim jest partner Emmy Stone?

Emma Stone spotyka się z reżyserem i scenarzystą skeczy do Saturday Night Live. Aktorka i Dave McCary poznali się w grudniu dwa lata temu, w trakcie pracy nad jednym z odcinków i od tamtej pory są w związku. 32-latek z SNL związany jest od 2014 roku. W 2007 roku McCary połączył siły z Kyle Mooney , Beck Bennett i Nickiem Rutherford, aby utworzyć grupę komediową „ Good Neighbor”. Grupa otrzymała osobiste podziękowania od Stevena Spielberga i komika Louisa CK. Wygląda na to, że para postanowiła zrobić kolejny krok w stronę poważnego związku. 

Zastanawiamy się, czy Emma Stone wystosuje specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emma Stone usłyszała od producentów, że ma przytyć. Co odpowiedziała?

Emma Stone na rozdaniu nagród Gildii Aktorów 2017 (FOTO)

Niezręczna sytuacja! Emma Stone chce GO pocałować, a ON

Emma Stone

Fot.FORUM/Backgrid UK

Emma Stone

Fot.FORUM/Backgrid UK

Emma Stone

Fot.FORUM