Emma Stone (30 l.) się zaręczyła! Aktorkę nie często można spotkać w towarzystwie ukochanego, swój związek trzymają raczej z dala od gapiów. Stone również w wywiadach niechętnie mówi o życiu prywatnym, dodatkowo Emma nie prowadzi konta na Instagramie. Jednak Dave McCary namówił swoją przyszłą żonę na wspólne zdjęcie i pokazanie pierścionka zaręczynowego. Sprawdźcie, co z tego wyszło!

Gdy Emma Stone weszła do pokoju, JLaw ostentacyjnie go opuściła

Emma Stone pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone jest zaręczona ze swoim chłopakiem, 34- letnim Dave’em McCary’m ! Zdobywczyni Oscara i współtwórca show Saturday Night Live poinformowali fanów o zmianach w ich życiu. Para nie śpieszyła się jednak z tą informacją. Pisaliśmy o tajemniczym pierścionku na palcu aktorki, pod koniec października!

Stone i McCary poznali się w grudniu dwa lata temu, podczas pracy nad jednym z odcinków SNL, i od tamtej pory są w związku.

Dave za pośrednictwem Instagrama ogłosił radosną nowinę, publikując urocze zdjęcie z Emmą. Aktorka pokazała do obiektywu wspaniały pierścionek w stylu vintage! Dave podpisał zdjęcie dodając emoji serca. Para wyglądała na zakochanych bardziej niż kiedykolwiek.

Starzeję się i pomyślałem, że naprawdę chcę się pobrać, naprawdę chcę mieć dzieci. Moje spojrzenie na dzieci zmieniło się wraz z wiekiem. Nigdy nie opiekowałem się dziećmi ani nic takiego. Jako nastolatka myślałam, że nigdy się nie ożenię i nigdy nie będę chciała mieć dzieci – powiedziała Emma w jednym z wywiadów, ale wygląda na to, że zmieniła zdanie

Dave postawił na swobodną klasykę. Narzeczony Emmy był ubrany w czarny golf, podczas gdy Emma miała na sobie neutralny makijaż i białą jedwabną koszulkę. Stone jest posiadaczką klasycznej urody.

Chociaż diamenty mogą być najlepszym przyjacielem kobiet, pierścionek zaręczynowy Emmy jest wyjątkowy – za sprawą wspaniałej perły, która jest osadzona w czymś, co wygląda na srebrne lub białe złoto.

Minimalizm nadal jest gorącym trendem ślubnym na 2020 rok.

Emma Stone z narzeczonym, Dave’m McCary:

View this post on Instagram

💕

A post shared by @ davemccary on

Emma Stone

Fot.Forum

Emma Stone

Fot.Forum

Ładny pierścionek?

Serdecznie gratulujemy i czekamy na informacje związane ze ślubem!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emma Stone usłyszała od producentów, że ma przytyć. Co odpowiedziała?

Jennifer Lopez DOCZEPIŁA włosy; fani gwiazdy nie będą zadowoleni (ZDJĘCIA)

Oscary 2017: Emma Stone reaguje na wpadkę Warrena Beatty’ego!