28-letnia Cardi B lubi szokować. Ostatnio odbijała oskarżenia dotyczące plastyki brzucha. Raperka zaprzeczyła pogłoskom, że przeszła operację plastyczną po urodzeniu swojego drugiego dziecka. My sami nie możemy uwierzyć, że udało się jej, dosłownie w ciągu nocy przejść taką metamorfozę.

Cardi B jest w ciąży! Zadebiutowała z widocznym brzuszkiem

Jednak teraz Cardi B szokuje podobnie. Jej ostatnia stylizacja, w której pojawiła się podczas Paris Fashion Week wzbudziła ogromne zainteresowanie. A także ta sama stylizacja stała się główną bohaterką memów ostatnich godzin.

Cardi B na Fashion Weeku fot. The Mega Agency / Forum

Zielona stylizacja Cardi B to dzieło Richarda Quinna. Look prosto z wybiegu w wersji Cardi wzbudził wiele emocji. Internauci porównują ją do słynnego przebrania słonecznika Willa Smitha w serialu „Bajer w Bel Air”, inni do jednego z Teletubisiów.

Fani ŻĄDAJĄ USUNIĘCIA Kylie Jenner z teledysku Cardi B. Stworzyli PETYCJĘ

Szerokie spodnie zakrywające buty i podeszwy. Do tego obcisłe body i czepek z falbankami. Cardi B uzupełniła ten zestaw okularami, dopełniającymi ten total look i charakterystyczną fryzurą inspirowaną latami 20. XX wieku. Dla jasności, nie jest to jedyna wzbudzająca zainteresowanie stylizacja Cardi B. Raperka w Paryżu zaprezentowała kilka innych, mocnych looków.

A jak Wam się podobają?