Schwarzkopf wypuścił nową kolekcję BEOLOGY. Mieliśmy okazję przetestować cały zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów.

Hi Hybrid – hybrydowe odkrycie roku?

Zestawy pielęgnacyjne beology podzielone są kolorystycznie:
czerwone oznaczają regenerację,
niebieskie – nawilżenie,
zielone – wygładzenie.

Zestaw czerwony (regeneracja) jest wzbogacony o odżywcze polimery, które regenerują zniszczone włosy.

Zestaw niebieski (nawilżenie) posiada panthenol dla głębszego nawilżenia włosów.

Zestaw zielony (wygładzanie) wzbogacony jest o oleje dla idealnego wygładzenia puszystych włosów.

My dostaliśmy różne produkty z różnymi kolorami (w końcu test to test!).

Testujemy serię kosmetyków Soraya tauryNOWA ENERGIA

W naszym zestawie pojawiły się:

Nawilżająca mgiełka (zestaw niebieski – nawilżanie) : mgiełka w spray’u, która służy do codziennego użytku. Mgiełka jest lekka i pachnie świeżo. Po niej włosy są miękkie i nie obciążają włókna. Można ją stosować kilka razy na dzień. W czasie testu mgiełka była stosowana po umyciu włosów i kilka razy w ciągu dnia. Delikatny zapach odświeżał włosy w ciągu dnia.

Oczyszczająca odżywka (zestaw czerwony – regeneracja): ułatwia rozczesania i wygładza włosy, jeśli ktoś ma problem z puszystymi i niesfornymi włosami. W swoim składzie posiada siarczany, co sprawia, że ma wyjątkowy lekki i przyjemny zapach.

Regenerujące Bi-Serum (zestaw czerwony – regeneracja): dwufazowy system pielęgnacyjny działający podobnie jak odżywka. Faza żelu: regeneruje zniszczone włosy. Faza emulsji: posiada skoncentrowany ekstrakt z głębin mórz i brunatną algę. Aby użyć tego serum trzeba jednocześnie skorzystać z dwóch faz. Daje to uczucie odżywionych i świeżych włosów.

Nawilżający szampon bez siarczanów (zestaw niebieski – nawilżanie) – z ekstraktem z głębin mórz i brunatną algą łagodnie oczyszcza włosy. Zdecydowanie sprawdzi się dla włosów suchych i zniszczonych, bo mocno nawilża. Włosy są miękkie i lśniące.

Intensywna maska wygładzająca (zestaw zielony – wygładzanie): z ekstraktem z głębin mórz i brunatną algą. Tekstura jest gęsta i kremowa. Dzięki niej włosy się nie puszą, tylko są delikatnie wygładzone. Po jej stosowaniu nie trzeba było używać prostownicy 😉

fot.kozaczek.pl

fot.kozaczek.pl

Test kosmetyków Schwarzkopf BEOLOGY

fot.kozaczek.pl