Niepokojące wieści płyną ze Stanów Zjednoczonych. Legendarny golfista Tiger Woods miał zostać poważnie ranny w wypadku samochodowym.

Tiger Woods ma kolejną kochankę

Tiger Woods – wypadek samochody

Auto, którym podróżował Woods dachowało. Służby ratownicze, które przybyły na miejsce zdarzenia musiał użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydobyć rannego sportowca.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na granicy dwóch miast w stanie Kalifornia: Rolling Hills Estates i Ranchos Palos Verdes. Przyczyny wypadku są póki co nieznane.

Jolanta Kwaśniewska MIAŁA WYPADEK w ciąży. „Przestałam czuć ruchy dziecka”

Zdaniem policjantów Woods nie był pod wpływem alkoholu, funkcjonariusze nie wykluczyli jednak obecności innych substancji.

Tiger Woods błyskawicznie trafił na stół operacyjny. Golfista miał uznać kilku bardzo poważnych urazów nogi, którymi zajęli się chirurdzy.

Joannie Liszkowskiej skradziono samochód. Był wart FORTUNĘ!

To nie pierwszy raz, kiedy sportowiec brał udział w wypadku samochodowym. W 2009 roku rozbił swój samochód na terenie posiadłości na Florydzie, z kolei w 2017 roku trafił do aresztu, po tym jak znaleziono go nieprzytomnego za kierownicą. Zdarzenie tłumaczył skutkami ubocznymi leków na receptę.

Tiger Woods miał poważny wypadek

Tiger Woods miał poważny wypadek, fot. Richard Sellers / PA Images / Forum

Tiger Woods miał poważny wypadek

Tiger Woods miał poważny wypadek, Richard Sellers / PA Images / Forum

Tiger Woods miał poważny wypadek

Wrak samochodu Tigera Woodsa, fot. MACE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum